سامسونگ Galaxy S20 فن Edition 5G شروع به صدا مثبت رویایی

به عنوان اگر سامسونگ به اندازه کافی ندارند هیجان انگیز بالا پایان گوشی های هوشمند در خط لوله به صورت رسمی اطلاعیه ها و نسخه های تجاری بیش از چند ماه آینده اضافی مدل شروع به ساخت شایعه دور برگشت در ماه ژوئن.

به این دلیل که “به طور منظم” توجه داشته باشید کهکشان 20 نوع می تواند ظاهر شود در بسیاری از راه های مستقیم و عاقبت به توجه داشته باشید از 10 Lite به جای سال گذشته استاندارد Note 10, سامسونگ ممکن است کار در یک یادداشت جداگانه ای 20 مدل Lite. اما یک کهکشان S10 Lite جانشین تقریبا قطعا به زودی.

یک Q4 انتشار در “خوب قیمت”

با توجه به این خاص خودی منابع سامسونگ ممکن است با هدف به رول از کهکشان S20 فن چاپ با نام مستعار S20 آهن با نام مستعار Galaxy فن چاپ تا پایان سال است. متاسفانه هیچ جزئیات آنچه متصل به مبهم Q4 سال 2020 اتا که بدان معنی است که ما نمی توانیم مطمئن شوید که گوشی های هوشمند قدرتمند را در واقع فروش در طول سال نهایی سه ماه.

آن را غیر معمول نیست برای این شرکت به پرده جدید Galaxy A-series اواسط رنجرز در ماه دسامبر تجاری قبل از انتشار آنها در ماه ژانویه به عنوان مثال پس شاید S20 فن چاپ را به رعایت مشابه جدول زمانی.

 

سپس دوباره یخ جهان را پیش بینی نیز می تواند متناظر با یک گزارش رسانه های کره ای از چند هفته پیش که پیش بینی های تجاری Galaxy Note 20 سری اولین بار در ماه اوت به دنبال کهکشان برابر 2 در ماه سپتامبر و این بودجه دوستانه جدید عضو S20 خانواده در ماه اکتبر.
صحبت از بودجه دوستانه زاویه وجود دارد متاسفانه هیچ شماره های خاص به بحث در مورد اگر چه برای آنچه در آن ارزش, یخ جهان می کند و انتظار می رود قیمت به “خوب است.” که… واقعا هیچ معنایی ندارد اما اگر کهکشان S20 فن Edition به شرح زیر S10 Lite را با توجه به آن توصیه می شود قیمت می تواند مجموعه ای در حدود 650 دلار در ایالات متحده است.

ارتقاء عمده در سراسر هیئت مدیره

در حالی که S10 Lite احساس بیش از حد قیمت (همچنین با توجه به آن الحسین US release) که S20 فن Edition می تواند مطلق سنگین وزن ارزش قهرمان… اگر موفق به ماندن در واقع تحت $700 خوانده شده را علامت. دلیلش این است که تقریبا تضمین شده با استفاده از دولت از هنر Snapdragon 865 SoC اساسا carves در سنگ حضور 5G اتصال نیز با این دو پیشرفت های عظیم به تنهایی ما را امیدوار کهکشان S20 آهن بهتر خواهد شد دریافت بیش از آن Lite پیشرو.
این کهکشان S10 Lite ذهن شما بود 4G LTE-تنها Snapdragon 855 نیروگاه با 6.7 اینچ صفحه نمایش سوپر AMOLED به علاوه صفحه نمایش ورزشی رزولوشن 2400 x 1080 پیکسل و معمولی 60 هرتز سرعت رفرش.

 

باور کنید یا نه, سامسونگ انتظار می رود که به منظور بالا بردن نوار برای 120Hz در کهکشان S20 فن Edition 5G اضافه کردن ارزان گل سرسبد گوشی به یک گروه را انتخاب کنید از تمام عیار flagships در حال حاضر از جمله S20, S20+ و S20 فوق العاده و مجموعه ای شامل کهکشان برابر 2 و تبصره 20 فوق العاده به زودی به عنوان به خوبی, اما نه “استاندارد” تبصره 20. که موقعیت S20 FE بالاتر بر روی دستگاه آندروید قطب توتم از حتی وان پلاس 8 5G که حل و فصل برای 90Hz نرخ تجدید فن آوری است.

سپس دوباره این همچنین باعث می شود ما شک و تردید است که قیمت Galaxy S20 فن Edition 5G در نهایت می تواند کاملا به عنوان “خوب” است که از S10 Lite.

حتی گوشی وان پلاس 8 5G شروع می شود در $700. و بله این S20 FE باید نگاه بسیار به عنوان براق و به عنوان حق بیمه به عنوان دیگر اعضای Galaxy S20 خانواده با یک صدایی 3.3 mm سوراخ پانچ و یک IP68 مقاوم در برابر آب ساخت. در صورتی که شما نگرانم هیچ S10 Lite است نه حفاظت شده در برابر غوطه ور شدن در آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im