سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ 5G می تواند به اشتراک گذاری یک bonkers ‘استاندارد’ ویژگی

اگر سامسونگ به میله های سنتی آن انتشار برنامه (و با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس ما هیچ دلیلی برای شک و تردید خواهد شد که مورد) ما احتمالا تنها چند ماه به دور از اعلام رسمی و تجاری اجرای این شرکت بعدی فوق العاده بالا پایان گوشی های.

جالب, عرفی کارخانه CAD مبتنی بر ارائه توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ نشده است به بیرون درز نکرده و همان بدیهی است که می رود برای دنیای واقعی تصاویر قبل از انتشار نمونه های اولیه. طبیعی است که متوقف نشده آسیاب شایعه از گردونه بسیاری از آبدار اطلاعات در داخل و معتبر گمانه زنی ها در سامسونگ در آینده S Pen-دارای حق اعمال نیروگاه duo با آخرین چیز عالی نشات گرفته از یک ویدئو که ممکن است همچنین نشان داد و روشن تعدادی دیگر از صفحه نمایش و بیومتریک مربوط به اسرار است.
با توجه به زنجیره تامین تحلیلگر و مشتاق گوشی های هوشمند leaker راس جوان هر دو توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 به علاوه می تواند با یک استاندارد از ویژگی های همسان تنها توسط پرهزينه ترين نوع 5G را فعال کنید کهکشان S20 فوق العاده.

بیش از حد حافظه

سریع چقدر رم می کند خود را به کامپیوتر شخصی و یا لپ تاپ کسب و کار در حال حاضر نگه دارید ؟ 8 گیگابایت? 12 gigs? 16 گیگابایت? اگر شما بخشی از دسته دوم هستید, شما احتمالا خیلی راضی عملکرد چند تکلیفی از کامپیوتر خود ویندوز یا مک است که به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام نیازهای روزمره خود را و شایستگی حقه بازی ده ها تن از کروم زبانه با هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در عمل.

اما آیا شما واقعا نیاز به یک 16GB حافظه شمارش در جیب شما ؟ شاید نه… امروز اگر چه برخی از مردم گفت: دقیقا همان چیزی که در مورد دستگاه های تلفن همراه با 8 گیگابایت رم چندی پیش و در حال حاضر حتی اواسط رنجرز در شروع این تعداد است.
برای اینکه کاملا روشن راس جوان به صراحت گفت: در یک پرسش و پاسخ های ارسال شده به یوتیوب است که او انتظار برای دیدن 16GB RAM ارائه شده به عنوان استاندارد توسط هر دو توجه داشته باشید کهکشان 20 و توجه داشته باشید 20+ است که برای تلفن های موبایل کاملا دیوانه است. سال گذشته “به طور منظم” توجه داشته باشید از 10 ذهن شما آمد در یک 8GB RAM, تنظیمات, در حالی که توجه داشته باشید 10+ زوج 12 gigs از چیزهای خوب با 256 و 512GB گزینه های ذخیره سازی.
در اوایل سال جاری سامسونگ منتشر شد 5G قادر S20 و S20+ با 8GB حافظه شمارش و 128GB فضای ذخیره سازی داخلی در حالی که عجیب S20 فوق العاده 5G آغاز شده و در 12 گیگابایت رم, دربندی در 16… در $1,600 نوع. این بدیهی است که باعث می شود ما بسیار عصبی در مورد ساختار قیمت گذاری از توجه داشته باشید کهکشان 20 صف اما برای آنچه در آن ارزش, یک گزارش از یک زن و شوهر از سال پیش ادعا کرد که سامسونگ چیز بزرگ بعدی ارائه خواهد 128 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار اتاق برای شروع با.

البته این امر می تواند بسیار عجیب و غریب برای دیدن یک توجه داشته باشید 20 منتشر شد با عظیم 16GB RAM, و نسبتا متوسط 128 گیگابایت از ذخیره سازی بر روی عرشه. در همان زمان ما حتی نمی خواهید به فکر می کنم چقدر ورود به سطح توجه داشته باشید کهکشان 20 نوع می تواند هزینه با ذهن دمیدن فوق حافظه شمارش و فضای ذخیره سازی بیشتر. مگر اینکه “استاندارد” است همان چیزی که به عنوان یک مدل پایه توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+. شاید جوان بود صحبت کردن در مورد یک استاندارد گزینه است. یا شاید او فقط اشتباه است.

هیچ Ultra مدل و دیگر شایعات

در حالی که هیچ چیز نمی تواند در نظر گرفته شود حک شده در سنگ آید به حافظه و ذخیره سازی نسخه های آن را یک دانشمند موشک به شکل توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ اساسا تضمین شده به دنبال در قدم به قدم از S20 خانواده با “استاندارد” 5G اتصال حداقل stateside.

یکی دیگر از چیز مطمئن شوید که به نظر می رسد عدم توجه داشته باشید 20 مدل فوق العاده است که احتمالا بهترین به عنوان توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ ممکن است نسبتا دشوار است برای تمایز از S20+ و S20 فوق العاده به هر حال.

 

ما به احتمال زیاد به دنبال در یک 6.42 اینچی Galaxy Note 20 با صفحه نمایش QHD+ با وضوح و 6.9 اینچ و یا پس توجه داشته باشید 20+ ورزشی تعداد پیکسل در حدود 3100 x 1400 با هر دو دستگاه در نهایت انتظار می رود برای حمایت از 120 هرتز سرعت رفرش و پیشگامانه LTPO فن آوری است.
متاسفانه برای مردم به دنبال به جلو به یکی دیگر از طراحی های انقلاب است که به نظر می رسد بعید است که اتفاق می افتد در این سال پس از همه. به جای تلاش برای رسیدن به آن زمان “تمام صفحه” رویای سامسونگ احتمالا بازی همه چیز امن یک بار دیگر و چوب به یک محور سوراخ پانچ مسکن معمولی جلوی دوربین. صحبت از دوربین در حالی که شایعات کمی نور است که در مقابل توجه داشته باشید کهکشان 20+ به نظر می رسد به احتمال زیاد فقط کپی چهار عقب رو راه اندازی S20 فوق العاده عظیم دست انداز گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im