سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20+ 5G و S20 فوق العاده می تواند یک چیز مشترک

در حالی که ما به نظر می رسد که تعدادی از چیزهایی که در مورد 5G را فعال کنید توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ سامسونگ غیر قابل انکار موفق به انجام یک کار بزرگ نگه داشتن آن در نسل بعدی پرچمدار duo تحت کاری ادامه داده اند… برای یک تغییر است. برای یک چیز, هیچ عکس و یا ارائه به بیرون درز کرده اند و در عین حال اجازه دهید به تنهایی دست ها را در فیلم ها و یا بررسی کامل که گاهی اوقات قبل از دیگر شرکت های اصلی گوشی های هوشمند اطلاعیه ها.

یکی دیگر از سوال بزرگ است که بدون پاسخ مانده کمتر از سه ماه پیش از این انتظار می رود اوایل ماه اوت بستهای رویداد است که دقیقا مشابه ماژول های دوربین و مشخصات نگاه کنید به کسانی که از کهکشان S20 خانواده است. از همه مهمتر خواهد شد توجه داشته باشید 20 و توجه داشته باشید 20+ را نشانه خود را از S20 و S20+ در حال حاضر که آن را بسیار بسیار تایید وجود ندارد فوق العاده نوع از فن آوری های غول پیکر قریب الوقوع S Pen-دارای حق اعمال نیروگاه در خط لوله ؟
مردمی در بیش از GalaxyClub در هلند (ترجمه شده در اینجا) ممکن است قادر به پاسخ به برخی از سرسخت ترین کهکشان توجه داشته باشید 20-مربوط به دوربین سوالات پس از صحبت با آنها به طور معمول قابل اعتماد منابع در داخل اما قبل از گرفتن بیش از حد هیجان زده, شما باید بدانید که چند چیز هنوز معلوم نیست و حتی پاک کردن چیزهای بدیهی است که دور از تضمین شده است.

یکی 108MP سنسور آمدن به سمت راست

بله خانم ها و آقایان توجه داشته باشید کهکشان 20+ 5G است که نوک به قرض گرفتن که مجنون اولیه رو به عقب تیرانداز از واقعا گران (و جای تعجب محبوب) کهکشان S20 فوق العاده 5G. مشخصات فنی امروز گزارش هشدار می دهد که توجه داشته باشید 20 به علاوه انتظار می رود که به ویژگی های یک 108 مگاپیکسلی با سنسور تصویربرداری که ممکن است همان دقیق 108-سنسور مگاپیکسلی در بر داشت در پشت S20 فوق العاده اما اگر وجود دارد هر گونه تفاوت در آثار ما روی چیزی حساب کردن آنها را حاشیه ای در بهترین (یا بدترین) است.
بر روی کاغذ سامسونگ ارتقا از یک دوربین 12MP دوربین اصلی در سال گذشته توجه داشته باشید 10 و توجه داشته باشید 10 Plus به 108 یاوه سرایی کردن شایسته مگاپیکسل چشمگیر به نظر می رسد اما همانطور که شما احتمالا به خوبی آگاه S20 فوق العاده در عکاسی مهارت نه بهبود گسترده بیش از دنیای واقعی قابلیت های S10 صف.

بر خلاف تبصره 10 که سهام آن ابتدایی و متوسطه و عالی تصویربرداری سنسور با توجه 10+ آینده “به طور منظم به اندازه” تبصره 20 است که انتظار می رود به ایستادگی کردن از برادر بزرگتر خود. متاسفانه ما نمی دانیم که اگر 6.4 اینچ یا بیشتر دستگاه خواهد شد برای حل و فصل یک دوربین 12MP اصلی تیرانداز و یا اتخاذ متوسط تعداد مگاپیکسلی برخی از مرتب کردن. آن را نیز مشخص نیست اگر 6.9 اینچ و یا پس توجه داشته باشید 20+ را قرض فضای زوم-امکان 48MP periscope لنز تله از S20 فوق العاده و یا شاید با 64MP سنسور S20+ به جای.

همه در همه, مقدار زیادی از سوالات بدون جواب باقی می ماند اما یک چیز بزرگ است (تقریبا) تضمین شده – سامسونگ می خواهد به نفع خود مگاپیکسلی جنگ و ارتش خود را از عکاسی هیولا تنها رشد بزرگتر و قوی تر کردن خط.

پازل است که به آرامی با هم

در حالی که این درست است که 5G را فعال کنید توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ نشده است به بیرون درز در گوشت و در عین حال (و یا حتی در کارخانه های CAD بر اساس کدها), آن را بسیار آسان برای پیش بینی طرح های خود را. انتظار می رود کمی boxier نسخه از S20 و S20 فوق العاده با ساخته شده است در قلم پشتیبانی و همان محور سوراخ پانچ.

خواهد بود که یک ترکیب عجیب و غریب با هدف قابل توجه و غیر معمول تعادل بین بودن وظیفه سنگین پسند و نگه داشتن قیمت گذاری خرده فروشی نسبتا کم است. صحبت از ما نمی هر گونه واقعی اطلاعات به اشتراک ممکن است برچسب قیمت و ما به طور طبیعی نمی خواهد که تا زمانی که حافظه و ذخیره سازی تعداد را تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im