سامسونگ Galaxy جوانه+ توسعه در کره جنوبی باعث می شود مصرف کنندگان ایالات متحده حسادت

کره جنوبی اعلام کرد اولین coronavirus مورد همان روز که آمریکا انجام داد. اما این جایی است که شباهت به توقف screeching. با وجود این آمریکا با داشتن 6 برابر جمعیت کره جنوبی, این کشور دارای بیش از 15 بار تعداد موارد و مرگ و میر به دلیل کره جنوبی به سرعت شروع به تست و در زمان دیگر اقدامات برای کاهش گسترش COVID-19. است که چرا کره جنوبی قادر به حضور در یک رویداد خاص برگزار می شود توسط سامسونگ در یکی از دو مکان (دیجیتال سامسونگ پلازا Daehakro و ایرانیان Gwangkyo) از مارس 1st طریق ژوئن 30th.

کره جنوبی حضور در این رویداد بود که اعلام کرد در این کشور توسط سامسونگ قادر خواهد بود به ترکیب و مطابقت با رنگ های مختلف برای Samsung Galaxy جوانه+. جداگانه رنگ می تواند انتخاب شود برای چپ earbud حق earbud و قابل حمل. گزینه های رنگ شامل سیاه و سفید, آبی, صورتی, قرمز و سفید. بنابراین اگر این سفارشی سازی است که بعدها ارائه شده در ایالات متحده شما می توانید ترویج میهن پرستی خود را با پوشیدن یک earbud سفید earbud و نگه داشتن آنها را در مورد حمل. هر ترکیبی مجاز است; اما رنگ سفارشی ارائه شده است گوش راهنمایی و بال.
سامسونگ الکترونیک کره جنوبی مدیر کل کیم در یو گفت: “ما آماده ‘ترکیب و مطابقت’ رویداد برای کسانی که می خواهند به بیان فردیت خود را به اعتماد به نفس کامل خود را و ما امیدواریم که شما خود را ملاقات Galaxy جوانه+ با یک مفهوم منحصر به فرد است که متفاوت از دیگران است.”

کسانی که خرید یک جفت جدید از کهکشان جوانه+ از یکی از دو محل نیز دریافت خواهد کرد شفاف حمل مورد حلقه های کلیدی و مجموعه ای از برچسب ها. اگر این ارتقاء ارائه فروش برای سامسونگ, شاید این شرکت ارائه خواهد شد چیزی شبیه آنلاین برای بازارهای دیگر. کهکشان جوانه+ در قیمت $149.99 و تکیه بر خود و جا برای نگه داشتن صداهای خارج از آزار کاربران است. محیط آگاه خواهد اجازه دهید برای تلفن های موبایل از خارج که کسی ممکن است نیاز به شنیدن مانند ترافیک و یا شماره سفارش در دلی (پس از coronavirus دیگر تهدید). کهکشان جوانه+ تحویل 11 ساعت استفاده با یک شارژ و دیگری 11 ساعت پس از شارژ در مورد حمل. بی سیم و قدرت به اشتراک گذاری اجازه خواهد داد که شما کهکشان S10, توجه داشته باشید کهکشان 10 کهکشان S20 سری گوشی های برای پر کردن باتری در مورد حمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im