کره جنوبی اعلام کرد اولین coronavirus مورد همان روز که آمریکا انجام داد. اما این جایی است که شباهت به توقف screeching. با وجود این آمریکا با داشتن 6 برابر جمعیت کره جنوبی, این کشور دارای بیش از 15 بار تعداد موارد و مرگ و میر به دلیل کره جنوبی به سرعت شروع به تست و در زمان دیگر اقدامات برای کاهش گسترش COVID-19. است که چرا کره جنوبی قادر به حضور در یک رویداد خاص برگزار می شود توسط سامسونگ در یکی از دو مکان (دیجیتال سامسونگ پلازا Daehakro و ایرانیان Gwangkyo) از مارس 1st طریق ژوئن 30th.

کره جنوبی حضور در این رویداد بود که اعلام کرد در این کشور توسط سامسونگ قادر خواهد بود به ترکیب و مطابقت با رنگ های مختلف برای Samsung Galaxy جوانه+. جداگانه رنگ می تواند انتخاب شود برای چپ earbud حق earbud و قابل حمل. گزینه های رنگ شامل سیاه و سفید, آبی, صورتی, قرمز و سفید. بنابراین اگر این سفارشی سازی است که بعدها ارائه شده در ایالات متحده شما می توانید ترویج میهن پرستی خود را با پوشیدن یک earbud سفید earbud و نگه داشتن آنها را در مورد حمل. هر ترکیبی مجاز است; اما رنگ سفارشی ارائه شده است گوش راهنمایی و بال.
سامسونگ الکترونیک کره جنوبی مدیر کل کیم در یو گفت: “ما آماده ‘ترکیب و مطابقت’ رویداد برای کسانی که می خواهند به بیان فردیت خود را به اعتماد به نفس کامل خود را و ما امیدواریم که شما خود را ملاقات Galaxy جوانه+ با یک مفهوم منحصر به فرد است که متفاوت از دیگران است.”

کسانی که خرید یک جفت جدید از کهکشان جوانه+ از یکی از دو محل نیز دریافت خواهد کرد شفاف حمل مورد حلقه های کلیدی و مجموعه ای از برچسب ها. اگر این ارتقاء ارائه فروش برای سامسونگ, شاید این شرکت ارائه خواهد شد چیزی شبیه آنلاین برای بازارهای دیگر. کهکشان جوانه+ در قیمت $149.99 و تکیه بر خود و جا برای نگه داشتن صداهای خارج از آزار کاربران است. محیط آگاه خواهد اجازه دهید برای تلفن های موبایل از خارج که کسی ممکن است نیاز به شنیدن مانند ترافیک و یا شماره سفارش در دلی (پس از coronavirus دیگر تهدید). کهکشان جوانه+ تحویل 11 ساعت استفاده با یک شارژ و دیگری 11 ساعت پس از شارژ در مورد حمل. بی سیم و قدرت به اشتراک گذاری اجازه خواهد داد که شما کهکشان S10, توجه داشته باشید کهکشان 10 کهکشان S20 سری گوشی های برای پر کردن باتری در مورد حمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im