سامسونگ بلند پروازانه 5G گل سرسبد برنامه برای این سقوط ممکن است به طور کامل نشان داد

سامسونگ است و مقدار کمی از هیچ تلاشی در تلاش خود را به دوباره بجای اول برگشتن پس از چند دردناک ماه از تنبل جهانی فروش گوشی های هوشمند با کل یک پشته از مدل بالا گزارش آماده همزمان مجازی اطلاعیه در آگوست 5.

در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد این شرکت در تلاش است بیش از حد سخت و بیش از حد بسیاری از چیزها را در یک بار, اما با توجه به یک داستان جدید در کره جنوبی ET News نشریه آنلاین (ترجمه شده در اینجا) سامسونگ طرح اصل سیل بازار در امواج.

مشترک اطلاعیه ها به دنبال سه پی در پی امواج تجاری

جای تعجب نیست سامسونگ, نسخه جدید برنامه را لگد کردن با تجاری اولین توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ (یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده) گاهی اوقات در ماه اوت. متاسفانه ET News مطلقا هیچ اطلاعات در داخل برای به اشتراک گذاشتن در این دو S Pen-دارای حق اعمال غول صرفا تایید وجود دارد در واقع دو مدل در خط لوله با “اجرای برنامه های مختلف مانند اندازه صفحه نمایش.”

البته به اندازه ممکن است به اثبات می شود قابل توجه ترین تفاوت بین Galaxy Note 20 و تبصره 20 فوق العاده 5G به عنوان سابق نوع است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای از دست دادن منحنی از سلف خود و حل و فصل به طور قابل توجهی پایین تر صفحه نمایش با وضوح از برادر بزرگ خود است. بسیاری از دیگر مشخصات و ویژگی ها نیز خیلی از کیسه اگر چه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات پاسخ داده نشده و همچنین از جمله نسخه کوچکتر این دوربین جزئیات و کاهش رتبه نسبت به بزرگتر تلفن.
صحبت از گوشی های Galaxy برابر 2 است نوک برای فروش در ماه سپتامبر با یک اصلی تاشو صفحه نمایش اندازه گیری در حدود 7.6 اینچ در قطر و حمایت از 120 هرتز سرعت رفرش تکنولوژی و مقابل صفحه نمایش بزرگتر از 4.7 به 6.2 اینچ و یا با کمک مرسوم سوراخ پانچ و عملا هیچ ناهنجاری.
در کنار این کاملا جدید تاشو دستگاه سامسونگ گزارش شده است که برنامه ریزی برای انتشار یک 5G فعال از نوع نسل اول Galaxy Z تلنگر بیش از حد در ماه سپتامبر با کمی به هیچ بازنگری طراحی و یکسان ورق تنظیمات به غیر از بسیار بهبود یافته Snapdragon 865 پردازنده. که در حال حاضر برای تلفن های موبایل مانند مربا بسته بندی شده گل سرسبد جدول زمانی اما این شرکت در واقع یک چیز بیشتر (چشمک چشمک) در کار است که ممکن است یا ممکن است پرده برداری کرد در اوایل ماه اوت.

آیا بی اعتنایی wild card Lite گل سرسبد

درست است که به اصطلاح “کهکشان S20 فن Edition” (یا FE) بعید است به برگزار شد و تا مارس سال 2021 که نوع حس می کند با توجه به مصرفی الکترونیک در لاس وگاس ممکن است صورت نمی گیرد ،

در حالی که ما هنوز نور در جزئیات در مورد این مدل خاص شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک عاقبت به کهکشان S10 Lite رونمایی کرد در ماه ژانویه سال 2020 است. البته این بدان معناست که یک کهکشان S20 Lite نام می تواند بر روی کارت در کنار بزرگ و صفحه نمایش مسطح با یک محور سوراخ پانچ استاندارد 5G اتصال (حداقل در آمریکا), 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی حداقل 6 گیگابایت رم, Snapdragon 865 SoC و قیمت مناسب نقطه در حدود $700.
مشخصات فنی این است نه آنچه که ما می خواهم به طور معمول در نظر گرفتن یک مدل گل سرسبد اما سامسونگ می تواند تا سطح شیب دار بازاریابی و تولید انبوه از S20 فن Edition نسبت به S10 Lite به تلاش برای انطباق با یک بیماری همه گیر متاثر عمومی تغییر آن تمرکز و پول را به “ارزش شاخص” مثل این آینده پسر بد و به تازگی منتشر شده کهکشان A71 5G.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>