سامسونگ در سن دنده S3 و دنده ورزش دریافت به روز رسانی های جدید با بیکسبی و بسیاری دیگر از ویژگی های سرد

سامسونگ ساخته شده است برخی از گام های بزرگ در گوشی های هوشمند نرم افزار بخش پشتیبانی بیش از چند سال گذشته نورد عمده به روز رسانی جدید برای آن بالا پایان و حتی در اواسط محدوده مدل های قابل توجهی سریع تر از همیشه قبل از, اما وقتی که می آید به حمایت دراز مدت این شرکت گوشی های آندروید هنوز هیچ چیز در آن Tizen-صفحه smartwatch خانواده است.

با توجه به خود را به طور قابل توجهی بزرگتر و سخت افزار این دو دستگاه پوشیدنی در حال بدیهی است که نه قادر به انجام هر چیزی سقوط 2019-منتشر کهکشان دیده بان فعال 2 می توانید انجام دهید اما شما هنوز به دنبال در یک لیست گسترده ای از افزودنیها و کارآیی.

اوج مقیاس در سنگین (با ساعت هوشمند استاندارد) 100MB+ آخرین بیش از حد هوا به روز رسانی برای سامسونگ دنده S3 و دنده ورزش به ارمغان می آورد بیکسبی کمک به جدول به جای به زودی-به-می شود-قطع S Voice خدمات. البته این دستیار دیجیتال مچ دست قابلیت های نسبتا ابتدایی اما هر چیزی بهتر از S Voice. برخی از مسائل شما قادر خواهید بود به انجام این کار بدون استفاده از دست های خود را در حال حاضر شامل شروع ورزش و درخواست وقت تفاوت بین محل سکونت خود و مقصد سفر.

همانطور که برای تماشای کهکشان فعال 2-قرض ویژگی های, برخی از مهمترین و قابل توجه آنهایی که یک دسته جدید شکلک های با طیف وسیع تری از پوست, دسترسی آسان تر به برنامه های در حال اجرا در پس زمینه و همیشه نیشگون گرفتن و کشیدن بر روی صفحه نمایش اجازه می دهد شما را به خواندن صفحه نمایش با سهولت بیشتری در حالی که شارژ ساعت هوشمند خود را و یا تنظیم آن در حالت صرفه جویی در باتری.

طولانی تغییرات پیچد تا با چند دیگر دستی تعامل با کاربر پیشرفت با هدف بهبود حالت خواب به رسمیت شناختن آیکون سفارش سفارشی در پنل سریع و شهودی از پیش نصب شده تایمر و Stop Watch نرم افزار.

در صورتی که شما نگرانم دنده S3 تقریبا چهار سال در حالی که دنده ورزش به صورت تجاری منتشر شده در سال 2017. برای قرار دادن که در چشم انداز دنده S3 است که مسن تر از کهکشان S8 و دنده ورزش اساسا دیدم نور روز در همان زمان به عنوان Galaxy Note 8 هر دو از کسانی که به دنبال گوشی های محکوم به زندگی کردن بقیه روز خود را در حال اجرا آندروید 9.0 پای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>