• کهکشان S20+ مورد آمده است در یک نسخه ویژه نسخه سامسونگ با همکاری گروه پاپ کره ای BTS برای راه اندازی BTS-مارک بنفش گوشی کامل با purple heart icon در ماژول دوربین.
  • سامسونگ رول خواهد شد مطابق بنفش Galaxy جوانه+ BTS نسخه گوشی که ضربه فروشگاه در اواسط ماه جولای.
  • سامسونگ-BTS دستگاه بنا به گزارش راه اندازی در ماه جولای 9th به جشن گروه رسمی A. R. M. Y. fandom.

کهکشان S20 است که به راحتی یکی از هیجان انگیز ترین مصنوعی از سال تا کنون, اما آن را نیز می آید با گران قیمت…. این گوشی شروع می شود در $999 قبل از پخش وله و تخفیف است که 300 دلار گران تر از ارزان قیمت ترین آی فون 11. به عنوان یک نتیجه, Galaxy S20 فروش موفق به تحت تاثیر قرار دادن از اواسط ماه فوریه زمانی که تلفن راه اندازی شد. رمان coronavirus همه گیر کمک نمی کند با فروش در سه ماهه اول و بعید است همه چیز را تغییر دهید در هر زمان به زودی. سامسونگ معرفی ویژه مختلف ارائه می دهد برای متقاعد کردن خریداران برای دریافت یکی از سه کهکشان S20 طعم از جمله خرید تضمین بازگشت و یک گوشی هوشمند جدید برنامه اشتراک. هنوز هم دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان شغل خود را از دست هنگامی که سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شد و خرید و فروش در بخش گوشی های هوشمند را در برخی از زمان به بهبود می یابند.

همانطور که با قبلی Galaxy S راه اندازی سامسونگ است که در مورد به راه اندازی یک نام تجاری جدید عطر و طعم از تلفن است که می تواند وسوسه خاص زیر مجموعه ای از خریداران. این چیزی است که فقط سامسونگ چه با خود گوشی منتشر شده در هر سال است. چند ماه پس از راه اندازی جدیدترین Galaxy S می شود یک رنگ جدید گزینه ای است که نه به طور گسترده ای در دسترس است. این زمان در اطراف کهکشان S20+ قبل ممکن است به شما بهترین دلیل برای خرید گوشی: BTS.

قبل از ما شروع, من به شما یادآوری می کنند که کهکشان S20+ BTS نسخه ارائه خواهد شد شما دقیقا همان مجموعه ای از مشخصات هر کهکشان S20+ مدل. تنها چیزی که تغییر رنگ پالت برای این گوشی به عنوان شما می توانید ببینید در مطبوعات رندر زیر که به اشتراک گذاشته آنلاین در اوایل زمان leaker Evan Blass.

Evan Blass ارسال شده در توییتر مطبوعات رندر های منتشر نشده کهکشان S20+ BTS Edition.

تصویر را نشان می دهد purple نسخه از Galaxy S20+ نسخه کامل با BTS آرم در پشت گوشی و در طولي نكشيد. همچنین جالب است کوچک در قلب ارغوانی رنگ در داخل ماژول دوربین. این تلفن نیز باید قابلیت سفارشی BTS موضوع است که خواهد شد از ویژگی های بنفش آیکون.

که ممکن است به اندازه کافی به حکم خرید گران قیمت جدید گوشی های آندروید در سال coronavirus. اما قریب به اتفاق BTS پایه فن وجود دارد ممکن است اختلاف نظر دارند. در واقع همکاری با معروف کره ای گروه پاپ ممکن است دقیقا آنچه که سامسونگ نیاز به افزایش Galaxy S20 فروش این سال است.

بنفش Galaxy S20+ BTS Edition مطبوعات به بیرون درز رندر قبل از راه اندازی. منبع تصویر: توییتر

همه چیز را حتی بهتر BTS برای طرفداران که تکانه خرید نسخه ویژه گوشی به عنوان آنها همچنین باید این گزینه از خرید BTS-مارک Galaxy جوانه+. بی سیم گوشی در آمده مشخص به رنگ بنفش گزینه کامل با همان BTS نام تجاری است که کهکشان S20 خواهد شد. سطح یکی از earbuds ویژگی های یک قلب به شکل آیکون تطبیق در کهکشان S20+ در حالی که دیگر می شود BTS آرم.

کهکشان جوانه+ BTS نسخه ذکر شده بود در سامسونگ در امارات متحده عربی سایت در اوایل هر SamMobile. اما شما نمی توانید به خرید سیم earbuds در این زمان.

بنفش Galaxy جوانه+ BTS نسخه به بیرون درز پیش از راه اندازی رسمی. منبع تصویر: سامسونگ از طریق SamMobile

کهکشان جوانه+ BTS نسخه پرده برداری خواهد شد در ژوئن 19th, این گزارش اشاره می کند. آنها را با ضربه فروشگاه چند هفته بعد در جولای 9th, به مناسبت هفتمین سالگرد BTS A. R. M. Y. رسمی fandom از این گروه است. جوانه ها در دسترس خواهد بود به طور مستقل و یا در بسته نرم افزاری با نسخه ویژه تلفن که همچنین به آمار فروشگاه در همان روز.

اگر شما بودند به خرید هر یک از این دو محصول فقط به خاطر اینکه آنها BTS-مارک و سپس شما نیز ممکن است برای بسته نرم افزاری. آن را احتمالا شما به طور کلی بهتر است معامله.

که گفت:, جزئیات قیمت گذاری در دسترس نیست برای هر BTS Edition دستگاه. اما آنها نباید بیش از حد دیوانه, با توجه به, ما هنوز هم در میان همه گیر و سامسونگ است که به وضوح مبارزه برای کهکشان S20 فروش.

متاسفانه معلوم نیست در این زمان بازار چه خواهد شد کهکشان S20+ BTS نسخه و کهکشان جوانه+ BTS نسخه در خارج از کره جنوبی و امارات متحده عربی.


سامسونگ Galaxy S20 گوشی های سری در یک جدول. منبع تصویر: Framesira/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im