سامسونگ در تلاش برای افزایش فروش از جدید ترین آن flagships پس از پرتاب خود را در بازار است. علاوه بر کاهش قیمت ها از طریق محدود معاملات و تبلیغات, سامسونگ, شده است با استفاده از یکی دیگر سلاح بازاریابی است که هرگز نتواند به جذب خریداران جدید: گزینه های رنگ جدید.

کره جنوبی غول راه اندازی شد در ماه گذشته یک نام تجاری جدید Galaxy S20+ گزینه رنگ در ایالات متحده – هاله آبی رنگ است. امروز شرکت طعنه و در عین حال یکی دیگر از کهکشان S20+ نوع که معرفی خواهد شد در ماه آینده.

جدید به اصطلاح آینه بنفش Galaxy S20+ مخفیگاه آنان توسط حداکثر Weinbach راه اندازی خواهد شد در کنار یک جفت کهکشان جوانه+ در همان رنگ در جولای 9. بنفش Galaxy S20+ و کهکشان جوانه+ نسخه محدود دستگاه ها و ادای احترام به پاپ کره گروه BTS.

تصاویری که می بینید کشف شده در جدیدترین Galaxy جوانه+ افزونه از فروشگاه Google Play است که ما در حال حاضر گزارش مورد اوایل امروز. یکی دیگر از چیزی که مهم است به ذکر است که سامسونگ باز خواهد شد تا قبل از دستور برای نسخه محدود کهکشان S20+ در ژوئن 19.

آینه بنفش Samsung Galaxy S20+ و کهکشان جوانه+ خواهد بود در ابتدا راه اندازی در کره جنوبی, اما ما می دانیم که برای برخی از آنها منتشر خواهد شد در سراسر چندین کشور اروپایی است. ما نمی دانیم که اگر آنها در دسترس خواهد بود برای خرید در ایالات متحده نیز هر چند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de