سامسونگ برای راه اندازی فیزیکی کارت اعتباری برای سرویس پرداخت تلفن همراه

سامسونگ جشن پنج سال پس از آن خود را معرفی کرد سرویس پرداخت تلفن همراه – سامسونگ پرداخت. در زمان راه اندازی آن یکی از معدود شامل ساخته شده است در مغناطیس امن انتقال تکنولوژی (MST) و NFC (ارتباطات میدان نزدیک) قابلیت.

نه به ذکر است که سامسونگ پرداخت شد یکی از اولین خدمات در نوع خود برای ارائه یک برنامه پاداش به کاربران آن است. امروز سامسونگ برنامه پاداش در حالی که شناخته شده در میان کاربران می شود کمی به هیچ ستایش با توجه به کمبود خوبی ارائه می دهد.

امروز سامسونگ نشان داد که آن را گسترش سامسونگ خدمات پرداخت در چنین راهی که آن را به کاربران ارائه با پیشرفته مدیریت ابزار است که اجازه خواهد داد که آنها نه فقط پرداخت هزینه برای خرید خود را, اما همچنین مدیریت پول خود را.

جای تعجب بخشی از این استراتژی جدید است که راه اندازی فیزیکی کارت اعتباری که شکست هدف از استفاده از سامسونگ در وهله اول پرداخت. یک سرویس پرداخت تلفن همراه مانند سامسونگ پرداخت بسیار مفید است زیرا آن را حذف نیاز به حمل فیزیکی کارت اعتباری که با آن به پرداخت هزینه برای خرید.

شاید صفات جدید ارائه شده توسط سامسونگ پرداخت خواهد شد استفاده برای برخی از کاربران به همین دلیل است که ما مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد آنها. ما فقط امیدواریم که پاداش برای استفاده از این پول جدید مدیریت حساب با حمایت یک کارت اعتباری خواهد بود بهتر از فعلی سامسونگ برنامه پاداش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>