سامسونگ به ما می گوید که چقدر امن کهکشان S20 پردازنده

امروز سامسونگ به برگ ریزان برخی از نور در افزایش سخت افزار امنیتی پردازنده در داخل آن به تازگی منتشر شده گل سرسبد Samsung Galaxy S20 سری.گوشی های هوشمند را تبدیل به یک بخش ضروری از ما در طول دهه گذشته و بسیاری از ما ذخیره اطلاعات شخصی بر روی آنها مانند رمز عبور. آخرین گوشی های هوشمند سامسونگ به ویژه با ساخته شده است در امنیت تلفن همراه پلت فرم به نام Samsung Knox به کره جنوبی غول به یاد در آن اخبار پست که یکی از مراحل آن طول می کشد به امن ما داده است.اما برای Galaxy S20 این شرکت در زمان یک گام اضافی نسبت به امنیت بر روی یک سخت افزار سطح با یک پردازنده مهندسی برای حفاظت از داده ها بر روی گوشی حتی از آنچه سامسونگ تماس “سخت افزار پیشرفته حملات است.” چنین حملات متفاوت از هکرها چگونه حاضر خواهد تلاش برای دسترسی به دستگاه های خود را به عنوان آنها نیاز به جسمی دستکاری سخت افزار در تلاش برای نقض امنیت آن است.

امن پردازنده سامسونگ اضافه شده به S20 است گفت: نه تنها به طور مداوم تقلا و رمز محرمانه اطلاعات خصوصی از روی تلفن, اما آن را در استخدام فیزیکی سپر به معنای محافظت در برابر پتانسیل سخت افزاری حملات. این شامل تشخیص نامعتبر ولتاژ و تغییرات درجه حرارت در میان سایر الگوریتم های.

امن پردازنده همچنین باعث می شود تلاش برای جلوگیری از حدس زدن خود الگوی باز کردن قفل PIN یا رمز عبور آن را “تقریبا غیر ممکن” برای هکرها برای تنظیم مجدد خطای شمارنده است که به طور معمول نگه می دارد تعداد شکست خورده باز تلاش است.

همه که با هم با سامسونگ ناکس باعث می شود کهکشان S20 جذاب گوشی های هوشمند برای حریم خصوصی آگاه کاربران آندروید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه را ببینید ما بررسی کامل Samsung Galaxy S20 و S20 Plus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de