شده اند وجود دارد برخی از شایعات در گردش مورد سامسونگ 2021 خط شاخص که احتمالا با نام Samsung Galaxy S21 سری در اطراف استفاده از بوع نمایش برای برخی از مدل ها در خط. در حال حاضر SamMobile توجه ما را به یک جدید, نشت تایید ما اطلاعات قبلی که برخی از flagships از S21 خط احتمالا قصد استفاده از چین-نمایش بر اساس تولید کننده BOE برای پانل های صفحه نمایش. بنا به گزارش برخی از کره ای خودی ها حاکی از این است که سامسونگ را از خندق خود سامسونگ صفحه نمایش برای مدل پایه از S21 خط معنی است که آن را بسیار بعید است که این تغییر اجرا خواهد شد برای S21 فوق العاده, برای مثال. بانک مرکزی انگلیس پانل های صفحه نمایش پشتیبانی نمی کند 120Hz به روز کردن نرخ.

خودی صنعت مدعی هستند که سامسونگ ارائه درخواست رسمی برای نقل قول به بانک مرکزی است که گوشی های هوشمند فروشندگان معمولا در حدود نیمی از یک سال قبل از شروع تولید آزمایشی. درخواست رسمی برای نقل قول معمولا شامل یک درخواست برای یک ارائه که شامل قیمت برای یک مورد شرایط پرداخت و با کیفیت سطح.

این احتمالا می تواند به این معنی است که پایه کهکشان S21 مدل ممکن است از ویژگی های 120 هرتز سرعت رفرش اما می تواند به جای آن از ویژگی های یک 90Hz یکی. گزارش درخواست فرستاده شده به چین-نمایش بر اساس تولید کننده بو است که به طور خاص در مورد 90Hz تازه کردن نرخ پانل. علاوه بر این چنین نقل قول درخواست فرستاده شده به سامسونگ صفحه نمایش 60 و 120 هرتز رفرش نرخ را نمایش می دهد. SamMobile علاوه بر این گزارش که برخی از دستگاه ها در کهکشان S21 خط هنوز هم ویژگی های 120 هرتز-قابلیت نمایش پانل های ساخته شده توسط سامسونگ صفحه نمایش.

بیشتر چه, برخی از خودی صنعت در نظر بگیرید این یک بلوف منظور برای سامسونگ الکترونیک به سعی کنید برای دریافت, سامسونگ, صفحه نمایش, به صفحه نمایش پایین تر قیمت و که این شرکت ممکن است تا پایان نه توسل به استفاده از بوع پانل های بعدی آن در سال flagships. اما آن را هنوز هم ممکن است که این South-Korea-بر اساس فن آوری های غول پیکر هنوز هم تصمیم به رفتن را از طریق بانک مرکزی برای برخی از S21 مدل احتمالا مدل پایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im