سامسونگ بنا به گزارش ها در مذاکرات برای حفظ Huawei 5G ایستگاه های پایه در تراشه

آن را ممکن است یک اتفاقی که دقیقا یک سال به بعد است که وزارت تجارت ایالات متحده قرار می گیرد Huawei در نهاد لیست به دلایل امنیتی ایالات متحده تغییر صادرات حکومت است که واقعا قرار می دهد فشار بر روی شرکت (بیشتر در مورد که در یک دقیقه). قرار می گیرد در نهاد لیست مانع Huawei از دسترسی به آن در ایالات متحده عرضه زنجیره ای و توقف Huawei از صدور مجوز گوگل خدمات تلفن همراه. به عنوان یک نتیجه, این شرکت تا به حال به تقلا و فشار و ایجاد اکوسیستم خود را که عرضه بر روی Huawei P40 سری این سال است. آن را حتی خود را راه اندازی گلبرگ جستجو در نرم افزار است که کمک خواهد کرد که Huawei کاربران برای پیدا کردن برنامه های فروشگاه که در آن آنها می توانند sideload برنامه هایی مانند Facebook و Instagram که آنها از لحاظ فنی ممنوع از دانلود.

سامسونگ, Huawei کشف یک بمب دارای قدرت تخریبی معامله کمک خواهد کرد که هر دو شرکت

در چین که قادر به استفاده از Google apps در گوشی های هواوی هیچ معامله بزرگ از آنجا که بسیاری از این برنامه ممنوع در چین به هر حال. اما کاربران جهانی از هواوی گوشی قطعا از دست رفته Google Play Store, Google Maps, Google Search, Gmail, YouTube, و دیگران. هنوز Huawei موفق به کشتی 240 میلیون گوشی هوشمند در سال گذشته اجازه می دهد آن را به بالا اپل و پایان پس فقط سامسونگ.

اگر Huawei دارای یک پاشنه آشیل آن است که آن تراشه HiSilicon واحد; چرا که Huawei متکی بر TSMC برای ساخت آن از برش لبه تراشه. که غیر معمول نیست; به عنوان بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان TSMC تولید تراشه های طراحی شده توسط اپل و کوالکام, MediaTek, و دیگران. در واقع پس از اپل, Huawei است که TSMC دومین مشتری. اما به یاد داشته باشید که صادرات تغییر حکومت ما ذکر شده در بند اول این مقاله ؟ با این تغییر ریخته گری است که با استفاده از ایالات متحده مبتنی بر فن آوری برای تولید تراشه های خود را نیاز به یک مجوز از آمریکا برای کشتی به هواوی. تراشه های تولید شده از ویفر در تولید زمانی که قوانین جدید در اثر هنوز هم می تواند حمل به Huawei اگر آنها دریافت شده توسط اواسط سپتامبر. که ممکن است اجازه می دهد Huawei به اندازه کافی 5nm گیرین 1020 چیپست برای تولید همه از همسر 40 و 40 Pro گوشی آن را می خواهد. اما چه خواهد شد, Huawei آیا سال آینده شروع با P50 سری? از همه مهمتر برای Huawei که در آن خواهد شد آن را برش لبه تراشه به آن نیاز دارد برای آن 5G تجهیزات شبکه کسب و کار ؟ تولید کننده بزرگترین ارائه دهنده تجهیزات شبکه 5G در جهان است.
در حال حاضر برخی از آنها آمده تا با ایده ها برای Huawei به دامن در اطراف قوانین جدید مانند خرید TSMC از تراشه های مدیاتک. اما TSMC گفته است که آن را نمی خواهد اجازه می دهد این را به محل. اما کاملا قانونی راه حل می تواند آینده از سامسونگ; دوم, دومین مستقل ریخته گری در جهان و با توجه به آسیا بار آن را توسعه داده است یک خط تولید است که با استفاده از ژاپنی و اروپایی تراشه-تکنولوژی ساخت به بوسیله اسباب گردنده از 7nm تراشه.

شرکت هلندی ASMLprovides سامسونگ با افراطی Ultra-Violet (EUV) لیتوگرافی ماشین که اچ الگوهای ویفر که نشان می دهد که در آن ترانزیستور قرار داده خواهد شد در یک تراشه. Ultra-violet پرتوهای می تواند تولید الگوهای بسیار نازک است که آن را اجازه می دهد تا بیشتر ترانزیستور به جا در داخل یک مدار مجتمع; بیشتر ترانزیستور shoehorned در داخل یک تراشه قدرتمند تر و کارآمد انرژی است. و ماشین آلات مورد استفاده برای تست تراشه می تواند خریداری شده از ژاپن بدون دخالت ایالات متحده.

سامسونگ و هواوی گفته می شود بحث در مورد ترتیب ممکن است که در نتیجه سامسونگ تولید تراشه های پیشرفته برای Huawei 5G تجهیزات شبکه کسب و کار; در عوض, Huawei خواهد صرفنظر کردن از برخی از آن جهانی گوشی های هوشمند سهم بازار را به سامسونگ. این برنامه ممکن است کار به دلیل سامسونگ است که بیشتر متکی به گوشی از هواوی است. این شرکت قرارداد برای تحویل 600,000 5G ایستگاه های پایه که توسط تراشه HiSilicon ساخته شده توسط TSMC و که مهم تر است برای Huawei خط پایین تر از گوشی های.

هواوی نیز با توجه به برخی از کسب و کار به چین منجر ریخته گری SMIC. اما دومی پیشرفته ترین تراشه های ساخته شده با استفاده از 14nm روند گره چندین گره در پشت TSMC. در حالی که SMIC امیدوار به تولید 7nm تراشه تا پایان سال جاری این امر نیز باید برای به دست آوردن مجوز از آمریکا اگر آن را به تولید آن تراشه با استفاده از فن آوری آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>