سامسونگ بی سر و صدا به راه اندازی یک گوشی هوشمند جدید سرویس اشتراک

  • توجه داشته باشید کهکشان 20 قیمت حتی به بیرون درز اما سامسونگ flagships راه اندازی در نیمه دوم سال احتمالا از گران به خصوص جدید Galaxy برابر 2 تاشو دستگاه.
  • سامسونگ راه اندازی جالب گوشی های هوشمند اشتراک برنامه به نام دسترسی است که بسته نرم افزاری تامین مالی با حق بیمه مراقبت و مایکروسافت 365.
  • کهکشان S20 های همراه در دسترس هستند تحت Access با قیمت با شروع از $37 در هر ماه برای بسته نرم افزاری.

کهکشان S20 سری سختی شده است این فروش موفقیت سامسونگ پیش بینی و این نه فقط به خاطر رمان coronavirus بیماری همه گیر. بحران بهداشت و درمان را تحت تاثیر قرار فروش گوشی های هوشمند در سراسر هیئت مدیره به خصوص در سه ماهه دوم سال که بیشتر و بیشتر کشور در زمان بی سابقه اقدامات برای محدود کردن گسترش ترک میلیون ها نفر از مردم بدون کار. اما کهکشان S20 اصلی مشکل ساختار قیمت گذاری. ارزان ترین نسخه هزینه $999 قبل از تخفیف قیمت و دیگر وله است که 300 دلار بیشتر از مقرون به صرفه ترین آی فون 11 نسخه. آی فون 11 شروع در $699 شد بهترین به فروش می رسد گوشی از سه ماهه اول.

سامسونگ در حال آماده شدن برای راه اندازی دو پرچمدار جدید گوشی های Galaxy Note 20 سری و کهکشان برابر 2. هر دو از آنها احتمالا دستگاه های گران قیمت با next-gen foldable به احتمال زیاد به هزینه بیش از $1500. در آماده سازی برای که سامسونگ بی سر و صدا به راه اندازی یک گوشی هوشمند جدید آبونمان خدمات است که می تواند متقاعد کردن بیشتر مردم به خرید گوشی های گران قیمت.

به نام سامسونگ دسترسی به برنامه های جدید که از xda-توسعه دهندگان یافت برای اولین بار در دسترس است به خریداران حق دور زمانی که آنها می خواهند برای خرید یک کهکشان جدید S20 عطر و طعم.

سامسونگ راه اندازی خود را ارتقا برنامه که به دنبال اپل آی فون ارتقاء برنامه چند سال پیش اما دسترسی به چیزی است که به طور کامل در حال حاضر. علاوه بر اجازه می دهد خریداران به خرید گل سرسبد گوشی های برای کاهش هزینه های ماهانه دسترسی همچنین شامل یک اشتراک به مایکروسافت 365 کامل با 1TB OneDrive ذخیره سازی ابر و حق بیمه مراقبت از حفاظت.

با سامسونگ دسترسی شما می توانید انتخاب کنید به یکی از دو تلفن خود را در حفظ و یا ارتقاء به یک مدل جدید در هر نه ماه به صورت رایگان. 100 دلار هزینه اعمال می شود اگر شما می خواهید برای ارتقاء هر چه زودتر از آن است. شما هنوز هم می خواهید به بازگشت به قدیمی تر دستگاه در وضعیت خوب و که در آن حق بیمه مراقبت می آید در دستی. سامسونگ برنامه اجازه می دهد تا شما را تعمیر و یا جایگزین تلفن شکسته برای $99 معافیت تا سه بار در 12 ماه. کهکشان S20 گوشی از شیشه ساخته شده است و آنها نمی خواهد زنده ماندن انواع اتفاقی قطره بنابراین این برنامه ممکن است در مفید آمده است.

مایکروسافت 365 اشتراک شما می شود همان قدرت پردازش به عنوان اگر به طور جداگانه خریداری کرد از جمله دسترسی به تمام برنامه ها و OneDrive ذخیره سازی.
کهکشان S20 دسترسی به قیمت گذاری شروع می شود در $37 در هر ماه برای Galaxy S20, $42 در هر ماه برای پلاس و 48 دلار در هر ماه برای Galaxy S20 فوق العاده. دسترسی شما می توانید ذخیره کنید $324 بیش از 36 سال است که در طول قرارداد. این است که اگر شما برنامه ریزی در گرفتن حق بیمه مراقبت و 365 مایکروسافت به عنوان به خوبی.

توجه داشته باشید کهکشان 20 سری مطمئنا شامل دسترسی به برنامه یک بار آن را راه اندازی در ماه اوت است. این احتمالا همان می رود برای Galaxy برابر 2 خواهد شد که گران تر از یادداشت جدید.

شما می توانید لغو دسترسی در هر زمان اگر چه هزینه آن 100 $اگر شما این کار را در سه ماه اول. این سرویس را نیز پوشش برخی سامسونگ تلویزیون در این لینک. سامسونگ تصویری توضیح دسترسی برنامه برای گوشی های زیر زیر و سامسونگ قرار داده است تا به طور گسترده و صفحه پرسش و پاسخ برای این سرویس.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de