سامسونگ ارائه می دهد سرد جدید Galaxy S20 5G و توجه داشته باشید 10 سری تخفیف و همچنین رایگان Galaxy جوانه+

اگر شما در بازار برای یک ultra-high-end سامسونگ گوشی های هوشمند منتشر شده در نه ماه گذشته و یا شانس هستند شما در حال حاضر کشیده ماشه به ثمر رساند یک تخفیف بزرگ در این روند به لطف امثال مایکروسافت و یا آمازون.

اما اگر شما انتخاب خود را ساخته شده فقط هنوز برای برخی از دلایل شما ممکن است بخواهید به نگاهی به گوشی فروشنده خود دسته ای تازه از قاتل توجه داشته باشید کهکشان 10 کهکشان S20-سری پردازد. ما در حال صحبت کردن در کل گل سرسبد خانواده های ذهن شما, از جمله 5G را فعال کنید توجه داشته باشید 10+ نوع و unapologetically بزرگ و قدرتمند S20 فوق العاده 5G.
هر مدل در حال حاضر مشخص شده توسط یک تخت 150 دلار است که ممکن است مانند صدا زیاد… تا زمانی که شما متوجه شما همچنین می توانید اضافه کردن یک رایگان جفت کهکشان جوانه+ برای شما Samsung.com سفارش. که اساسا به ارمغان می آورد پس انداز خود را به یک کل بزرگ از 300 دلار و همه شما باید انجام دهید این است که خود را ترجیح داده S20 و یا توجه داشته باشید 10-دستگاه سری بر روی یک حامل تامین مالی طرح با Verizon, AT&T و یا با حداکثر سرعت دویدن.
افتخاری واقعی بی سیم از earbuds وجود شما دنبال آن هستید در هزینه $850 به جای $1,000 برای Galaxy S20 در حال حاضر $1,050 در یک کهکشان S20+, $1,250 تا آنجا که S20 فوق العاده نگران است, 800 دلار برای Galaxy Note 10, $950 برای توجه داشته باشید 10+ یا $1,150 برای توجه داشته باشید 10+ 5G. نگه داشتن در ذهن که پر S20 صف مجهز به 5G, پشتیبانی, اگر چه ویژه Verizon سازگار Ultra Wideband نسخه است نه از لحاظ فنی بخشی از این توسعه است.

در ضمن از آنجا که شما در حال برخورد با یک حامل تامین مالی-تنها ارائه در اینجا شما نمی خواهد که به پرداخت فوق قیمت در هر یک از این برچسب ها که به جای تقسیم در اقساط ماهانه. رایگان Galaxy جوانه+ می تواند شما را در یکی از چهار رنگ های مختلف از سفید به سیاه و سفید و قرمز و ابر آبی در حالی که با تخفیف S20, S20+, S20 فوق العاده توجه داشته باشید 10 و تبصره 10+ در حال خود را در دسترس در چند چشم نواز رنگ مشاغل در زمان نوشتن این مقاله است.

قبل از انتخاب مناسب دستگاه و معامله را برای شما مهم است به یاد داشته باشید که همه این گوشی نیز در فروش در 200 $را, لیست قیمت های گوشی مدل سامسونگ رسمی ما e-store مایکروسافت قادر به کمک به شما در صرفه جویی حتی بیشتر با مطلقا هیچ رشته های متصل.

البته حامل رشته ها همیشه چیز بدی نیست به خصوص برای خریداران که نمی توانیم به صرف ثروت کوچک همه در یک بار. و بله کهکشان جوانه+ خیلی شیرین بیش از حد چه با ستارگان عمر باتری شگفت انگیزی جامد صدا با کیفیت و طراحی بسیار راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>