سامسونگ ممکن است در نهایت نسخه ارزان تر Galaxy S20 مدل

  • سامسونگ گزارش شده است که در حال توسعه یک کهکشان S20 فن چاپ خواهد شد که جانشین 2019 کهکشان S10 Lite که retailed برای بسیار کمتر از کهکشان S10.
  • کهکشان S20 فن Edition انتظار می رود که 128GB ذخیره سازی و یک پیکسل 865 CPU.
  • سامسونگ شایعه به راه اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 در آگوست 5th.

سه ماه پس از راه اندازی از کهکشان S20 سری ما هنوز در حال خاراندن سر ما بیش سامسونگ تصمیم به انتشار یک بودجه دوستانه مدل گل سرسبد 2020 تلفن. این 128GB Galaxy S20 مدل ارزان ترین در بازار در $999 در حالی که کهکشان S20 فوق العاده آغاز شده و در یک چشم ظاهر $1,399.

کهکشان S20 یک گوشی بزرگ و بررسی های مثبت در سراسر هیئت مدیره, اما اپتیک بودند هرگز به در سامسونگ به نفع زمانی که اپل تا به حال فقط راه اندازی آن 699 دلار در آی فون 11 چند ماه قبل. حتی اگر شما یک مؤمن آندروید خریدار و تعویض به اپل گزینه نیست دانستن است که شما را مجبور به صرف حداقل 300 دلار بیشتر به “ورود به سطح” نسخه ای از سامسونگ در آخرین پرچمدار نمی تواند احساس بزرگ است. که چرا یک گزارش از SamMobile در مورد یک آینده جدید مدل Galaxy S20 می تواند یک معامله بزرگ از آن را در ابتدا برای تلفن های موبایل.

به گفته SamMobile این منابع جدید Galaxy S20 در حال حاضر در آثار با شماره مدل SM-G780 برای نسخه جهانی و SM-G781 برای ما نسخه. این گوشی که به نام کهکشان S20 فن Edition داخلی وجود خواهد داشت و سه نسخه کلی: 4G نسخه SM-G780 یک 5G نسخه SM-G780 و 5G نسخه SM-G781. مشخصات برای S20 فن Edition ناشناخته اما مقرون به صرفه نوع است انتظار می رود به کشتی با حداقل 128GB حافظه داخلی و اجرا بر روی آندروید 10 با سامسونگ یکی UI 2.5.

انتظار این است که کهکشان S20 فن چاپ را پر خواهد کرد همان فاصله که کهکشان S10 Lite را در بهار گذشته. به عنوان SamMobile یادداشت کهکشان S10 Lite حمل در سراسر جهان با Snapdragon 855 پردازنده حتی در مناطق که در آن کهکشان S10 ویژه یک تراشه Exynos که به معنی آن را به احتمال زیاد S20 فن چاپ را مجهز به Snapdragon 865. به عنوان مشکل به عنوان کهکشان S20 رو در راه اندازی میان مسائل مربوط به نرم افزار و ویروسی همه گیر است که به طور قابل توجهی افسرده, فروش, فن Edition می تواند در خدمت به عنوان یک تنظیم مجدد برای این نسل است.

سوال واقعی در حال حاضر زمانی است که دستگاه خواهد رسید. گزارش های متعدد به رهبری ایالات متحده به این باور است که سامسونگ را نگه دیجیتال بستهای رویداد اعلام Galaxy Note 20, Galaxy برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G در آگوست 5th, اما آن را سخت به تصور کنید که ارزان کهکشان S20 نوع خواهد بود ارزش هر مرحله زمان. که گفت: با برنامه ریزی همه از wack با توجه به این رمان coronavirus همه گیر وجود دارد هیچ گفتن که ما را ببینید فن چاپ.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>