سامسونگ ممکن است حذف شارژر از گوشی های هوشمند شروع 2021

سامسونگ ممکن است متوقف از جمله شارژر با برخی از گوشی های هوشمند خود در آینده گزارش جدید که از کره جنوبی ادعا می کند. یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در تلاش است برای کاهش هزینه های در حال رشد میباشد.بعد از انگلیسی, سرمایه گذاری بانک بارکلی پیش بینی کرد که اپل آیفون بعدی مدل می شود حمل بدون گوشی و شارژر آن را مانند به نظر می رسد سامسونگ در حال رفتن به انجام چیزی مشابه به همین. چیزی است که در سنگ مجموعه در حال حاضر به عنوان شرکت کره جنوبی در حال انتظار برای مصرف کنندگان بازخورد قبل از گرفتن یک تصمیم رادیکال.

سامسونگ در نظر گرفته شود از بین بردن شارژر از گوشی های هوشمند خود را کاملا در حالی که به دلیل شرکت معتقد است شده اند وجود دارد به اندازه کافی عرضه شده به بازار در 10 سال گذشته است.

اگر چه هزینه یک شارژر بسیار کوچک است در مقایسه با دیگر اجزای پشتیبانی از 5G تکنولوژی گوشی های هوشمند افزایش یافته است قیمت. به منظور تعادل است که سامسونگ به دنبال کاهش هزینه ها از همه جا می توانید آن را حذف و از این شارژر می تواند به برخی از آن اتاق وقتی که می آید به تنظیم قیمت ها.

به طرز عجیبی این گزارش نیست ذکر e-کاهش زباله به عنوان دلیل اصلی برای سامسونگ تصمیم به حذف شارژر از برخی از گوشی های هوشمند خود. آن را برای تلفن های موبایل مانند اپل و سامسونگ فقط به دنبال راه های جدید برای سود خود را افزایش و یا حداقل حفظ آنها را در یک سطح خاص است.

که چیز بدی نیست کسب و کار عاقلانه اما از بین بردن یک جزء کلیدی از بسته بندی خرده فروشی باید حمایت جامد استدلال و اقدامات اضافی برای اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان در حال گرفتن همه چیز آنها نیاز به شروع به استفاده از یک محصول آنها خریداری حق خارج از جعبه.

ما شک سامسونگ خواهد greenlit چنین تغییر عمده با توجه داشته باشید کهکشان 20 اما کهکشان S30 ممکن است یک نامزد برای شرکت در استراتژی جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>