به یاد داشته باشید روز دیگر هنگامی که ما به شما گفت که صفحه نمایش در Exynos شده نسخه Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G تبدیل شد به رنگ سبز ؟ (و این گوشی حتی می گویند: “شما نمی خواهم من وقتی که من عصبانی هستم”). در واقع این هالک-esque رفتار بود که احتمالا نتیجه موضوع را با مارس به روز رسانی امنیتی و به نظر می رسد در برخی از واحدهای زمانی که نرخ تجدید تنظیم شده است به 120Hz. به گزارش SamMobile سامسونگ کشیده است به روز رسانی از سرور خود را.
به روز رسانی نسخه نرم افزار G988xXXU1ATCT دیگر نمی تواند نصب شده بر روی Galaxy S20 فوق العاده 5G بیش از هوا یا از طریق سامسونگ Smart Switch نرم افزار برای ویندوز و مک. اما پس از آوریل به روز رسانی های امنیتی برای Exynos شده کهکشان S20 و کهکشان S20+ باید کشیده نشده است (هر دو LTE 4G و 5G نسخه ها) ، این امکان وجود دارد که دلیل دیگری وجود دارد که چرا صفحه نمایش گوشی سبز رنگ می شود. بدون در نظر گرفتن سامسونگ در حال کار بر روی یک به روز رسانی است که به سبز کردن صفحه نمایش.

سبز صفحه نمایش اشکال است فقط اضافه کردن به نا امیدی از کهکشان S20 فوق العاده 5G صاحبان در اروپا است. در خارج از قاره سامسونگ گل سرسبد فعلی خط مجهز به Qualcomm Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه در حالی که نسخه اروپایی گوشی با استفاده از Sammy خود Exynos 990 SoC. در حالی که هر دو از ویژگی های چهار Cortex-A55 هسته های CPU های Snapdragon تراشه همچنین ویژگی های چهار Cortex-A77 هسته های CPU; که در مقایسه با دو Exynos M5 سفارشی هسته و دو نفره Cortex-A76 هسته در سامسونگ SoC.
به طور سنتی, سامسونگ استفاده کرده است آن چیپست اگزینوس در تمام کهکشان S مدل به جز در برخی از بازارها مانند ایالات متحده و چین است. در این کشورها سامسونگ مجهز گل سرسبد گوشی های با آخرین Snapdragon chipset. اما با این سال تصمیم به استفاده از Qualcomm جزء در اکثریت قریب به اتفاق جمعیت این شرکت به پایان رسید تحقیر آمیز خود تراشه بخش است که در کره جنوبی.

اگر شما خود را یک Exynos صفحه کهکشان S20 فوق العاده 5G و نصب ناقص فایل ها در مواظب برای به روز رسانی خواهد شد که فرستاده شده توسط سامسونگ برای اصلاح این مسئله است. ما نمی دانیم که آن را منتشر خواهد شد اما نمی توان آن را بیش از حد به زودی برای کسانی که با رنگ سبز به نمایش گل سرسبد گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im