سامسونگ در آوردن یک شاخص ویژگی دوربین به کهکشان یک سری

سامسونگ DJ کوه شد رکورد سال گذشته گفت که او سعی خواهد کرد برای مخلوط کردن آن در بخش میانی سمت از همه چیز و معرفی خواهد شد منحصر به فرد و یا گل سرسبد ویژگی های وجود دارد برای بهتر افتراق A-series. آن را به صراحت نمی گفت اما با این حرکت او با هدف دفع یورش برندهای چینی هستند که decimating همه میانی و تجاوز در پایان چمن با ارزش برای پول گزاره.

به عنوان یک نتیجه, سامسونگ نه تنها رفته downmarket با 5G گوشی های مجهز به, معرفی نوپای تکنولوژی به آنها میانی پرتفوی اما increasinglt تار خط بین آن شاخص S و A-series.

نه تنها آن midrangers در حال حاضر در صفحه نمایش اثر انگشت خوانندگان شیشه ای, بدن, سخاوتمندانه RAM/مقادیر ذخیره سازی و باتری اما همچنین multilens camera systems, همه برای قیمت های رقابتی.

سامسونگ یک سری خواهد شد OIS دوربین

یک چیز وجود دارد که یک خط را ندارد, اگر چه, و نه گل سرسبد پردازنده یا p 1440 صفحه نمایش – کسانی که انتظار نمی رود در نقاط قیمت و ارزش افزوده خود را با کاهش بازده گذشته یک نقطه خاص – اما نه تثبیت کننده تصویر نوری.

درست است که آن را باور یا نه سامسونگ خواهد بود تجهیز آینده کهکشان 2021 سری با OIS دوربین, چیزی که حمايتهاي نشده است و در حال حاضر حتی در میانی فوقانی پله مانند A71, A81 یا A91 مدل.
کره ای, رسانه ها گزارش شده است که نوری تثبیت دوربین خواهد بود پس از رسیدن به در دقیقا همان مدل شماره 2021 مدل های کهکشان خط. آن را حس می کند کامل از نقطه نظر کسب و کار به عنوان گوشی های گران قیمت از S-خط نیست فروش نیز تا حدی به علت همه گیر تا حدودی به اشباع بازار و قیمت نقطه عطف رسیده و در دو سال گذشته یا بیشتر.

سامسونگ پرفروش هستند و در واقع گوشی در یک سری و آوردن بیشتر گل سرسبد امکانات به آنها را خط حتی جذاب تر در سال آینده. خوب سامسونگ معمولا اعلام کرد اولین گوشی در این خط در دسامبر سال گذشته پس از نگاه کردن به نوری-تثبیت کهکشان یک مدل با 5G اتصال به ساخت اعلام دور برای تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de