سامسونگ مرورگر اینترنت است که بیش از 1 میلیون دانلود محبوب تر است با آن مفید منو قابل تنظیم و پسوند آگهی مسدود کردن ویدئو دستیار تیره و حالت ضد ردیابی و شروع به رقیب مشهور گوگل مرورگر کروم در گوشیهای اندرویدی. اما SamMobile در حال حاضر گزارش این برنامه در حال تجربه برخی از مسائل.بنا به گزارش این مرورگر دارای یک تاسف اشکال در برخی از دستگاه. ظاهرا در برخی از کهکشان همراه, برنامه ربودن زبانه های سفارشی مانند هستند, برای مثال, مرورگر, ویندوز در داخل برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. رفتار مشاهده شده است حتی زمانی که برنامه انتخاب شده است نه به عنوان وسیله مرورگر پیش فرض برنامه.

علاوه بر این همان مسئله اتفاق می افتد زمانی که یک لینک مشخص شده است و تاثیر آن بر برخی از کهکشان S20 گوشی های. در حال حاضر صاحبان دستگاه های Samsung Galaxy S20 گوشی را گزارش کرده اند مسائل را با این مرورگر ربودن رفتار است. دلیل اشکال ناشناخته است.

به تازگی به ما گزارش شده در سامسونگ مرورگر اینترنت گرفتن پیشرفت های جدید و حفظ حریم خصوصی مربوط به ویژگی های آن بتا مانند پشتیبانی از موتور جستجوی DuckDuckGo و منو قابل تنظیم که در آن شما می توانید کلید های میانبر برای اقدامات مانند به اشتراک گذاری و یا فعال سازی حالت مخفی (سامسونگ در حالت ناشناس).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de