در اوایل این ماه سامسونگ تمدید آن میانی 5G صف با کهکشان جدید A51 5G و A71 5G. به عنوان شما ممکن است در حال حاضر می دانم که این در حال حاضر در دسترس در LTE طعم. و در حال حاضر سامسونگ نوع تایید کرد که Galaxy A51 5G است که رهبری به اروپا است.
 

کهکشان A51 5G به احتمال زیاد خواهد پیوست کهکشان A71 5G

به عنوان نخستين مردمی در بیش از Galaxy Club سامسونگ سوئیس سایت به روز شده است با listings for Galaxy A51 5G S-مشخصات موارد در رنگ های سیاه و سفید. آنها در اطراف هزینه $46. در حالی که اروپا قیمت این گوشی مشخص نیست که هزینه آن $500 در ایالات متحده ساخت آن بسیار مقرون به صرفه تر از حق بیمه گوشی با نسل بعدی تلفن همراه اتصال. اگر شما نگرانم LTE Galaxy A51 است که در قیمت $400.
 
در حال حاضر اگر یک کهکشان A51 5G لوازم جانبی در حال حاضر نشان داده شده در وب سایت رسمی ما می توانیم فرض کنیم که خود را در اروپا راه اندازی شده است در اطراف گوشه. در واقع ما نمی شود شگفت زده اگر آن منتشر شده است در کنار کهکشان A71 5G در این قاره است. A-گوشی های سری در حال حاضر ثابت شده است به محبوب در اروپا به لطف خود را به عالی گزاره ارزش و سامسونگ نام تجاری درک.
 
مشخصات عاقلانه کهکشان A51 5G تا حد زیادی همان است که آن نوع 4G, صرفه جویی برای عملکرد-محور ارتقا مانند جدید Exynos 980 تراشه که عملکرد قابل مقایسه است که از Snapdragon 765G. SoC پشتیبانی می کند تنها sub-6GHz شبکه و سریع تر mmWave فن آوری است. اما پس از آن دوباره اضافه کردن mmWave قابلیت می توانست منجر به قیمت بالاتر است که سامسونگ در هدف با یک سری.
 
در عوض هدف این است که برای جذب مخاطب به دنبال مقرون به صرفه همه طفیلی تلفن بدون زنگ ها و سوت. دیگر جدید از یک چیپ ست این گوشی نیز بیشتر می شود RAM (6GB) که آن را سریع تر. دیگر مشخصات شامل یک بزرگ 6.5-inch هول نمایش سنگین از 4500 میلی آمپر باتری با پشتیبانی از شارژ سریع و چهار-دوربین سیستم با یک 48MP سنسور اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de