سامسونگ و هواوی و اپل فروش گوشی های هوشمند کاهش یافته و در Q1 سال 2020 اما Xiaomi رشد

جهانی گوشی های هوشمند در بازار کاهش یافت 13 درصد در سه ماهه اول به زیر 300 میلیون واحد برای اولین بار در شش سال. مقابل تحقیقات نسبت به این COVID-19 همه گیر است که مختل نشانه هایی از بهبود دیده می شود در اواخر سال 2019 و به شدت تحت تاثیر تقاضا در چین است.

سامسونگ به شدت رنج می برد در آغاز سال 2020

سامسونگ همچنان به رهبری جهانی گوشی های هوشمند بازار, هشت سال پس از وارث آرزو شماره یک عنوان از نوکیا. بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 به کره جنوبی غول حمل 51 میلیون دستگاه ها و اختصاص 20 درصد از بازار است. این قطعا تعداد قابل ملاحظه اما آیا نشان دهنده کاهش شیب 18 درصد از سال پیش سه ماهه که سامسونگ گزارش 71 میلیون و گوشی های هوشمند فروش و سهم بازار از 21 درصد است.

اگر چه مشخص نیست توسط مقابلکاهش است و اعتقاد بر این بود تا حدی مربوط به کهکشان S20 سری راه اندازی. جدید flagships ضعیف دریافت خود را به دلیل قیمت های بالا و بیشتر رنج می برد از تاثیر این بیماری همه گیر.

مقابل نیز معتقد است کم پایان گوشی های هوشمند بخش خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در این سال است. سامسونگ به شدت در این بازار حجم فروش عامل دیگری که نقش مهمی در کاهش.

Huawei ادامه داد: در جایگاه دوم

با وجود شدید headwinds در چین در طول سه ماهه و تاثیر بر فروش بین المللی به دلیل COVID-19 همه گیر و مداوم ما تجارت, ممنوعیت, Huawei موفق به پایان سه ماهه در مقام دوم پشت سر سامسونگ.

شرکت حمل 49 میلیون گوشی هوشمند در طول سه ماهه با تشکر از غیر منتظره افزایش در چین – این تنها تولید کننده عمده به گزارش رشد در منطقه است که به کمک کمی جبران کاهش فروش بین المللی.

متاسفانه فروش هنوز پایین 17.1% سال بیش از سال کمی بالاتر از این صنعت به طور متوسط. سمت روشن است که سهم بازار خود را برگزار ثابت 17 درصد.

بیش از نیمی از محموله های گوشی های هوشمند برای Huawei در حال حاضر از چین آمده و اگر چه این شرکت است که انتظار می رود باقی می ماند قوی در منطقه در حال حرکت رو به جلو بزرگتر کاهش است و انتظار می رود در سه ماهه دوم به دلیل سقوط تقاضا در اروپا و ضعیف تر علاقه جدیدتر Huawei محصولات.

اپل انجام شگفت آور و در طول سه ماهه

اپل انجام شده نسبتا خوبی در طول سه ماهه با تشکر بسیار قوی ژانویه در چین و فروش بالاتر در جای دیگر تا زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده موثر بر تقاضا در سراسر اروپا و ایالات متحده در اواخر ماه مارس است.

تیم کوک-led شرکت گزارش حمل 40 میلیون آیفون واحد در طول سه ماه دوره پایین 5 ٪ از 42 میلیون واحد آن را حمل به دوازده ماه پیش از آن. همانطور که خود اپل تایید کرد روز گذشته, هر چند, آیفون, درآمد پایین 7 درصد برای همان دوره است.

کوچک فروش کاهش در واقع منجر به افزایش سهم بازار از 12 درصد به 14 درصد برای سه ماهه. اگر تقاضا برای آی فون SE ثابت می کند قوی و Huawei تجارب دیگر افت بزرگ در سه ماهه دوم اپل به زودی می تواند در لمس کردن فاصله دست آوردن تعداد آن دو عنوان است.

Xiaomi و Realme بودند برجسته

پس در چهارم و هفتم محل به ترتيب Xiaomi و Realme که برجسته امروز گزارش. هر دو تولید کنندگان گزارش با وجود رشد جهانی همه گیر به لطف عملکرد قوی در هند.

Xiaomi رشد 7% در سال در سال به 29.7 میلیون محموله های گوشی های هوشمند و 10% سهم بازار. Realme از سوی دیگر تجربه کرده انفجاری رشد 157% که منجر به حمل و نقل 7.2 میلیون واحد و 2% سهم بازار.

پر کردن شکاف بین Xiaomi و Realme شد Oppo و Vivo. این شرکت حمل 22.3 میلیون پایین 12 درصد و 21.6 میلیون پایین 9.6 درصد از گوشی های هوشمند هر و هر دو اختصاص 8 درصد از بازار جهانی است.

موتورولا و LG ممکن است به زودی سقوط از بالا 10

تکمیل لیست Lenovo متعلق به موتورولا و ال جی بود. سابق حمل 6 میلیون واحد و اختصاص 2 درصد از بازار جهانی گوشی های هوشمند بازار از 9.5 میلیون و 3 درصد یک سال قبل در حالی که دومی به فروش 5 میلیون دستگاه ها برگزار شد و 2% سهم بازار از 6.5 میلیون واحد در Q1 2019.

مگر اینکه شرایط خود را بهبود بخشد هر دو تولید کنندگان می تواند به زودی سقوط از بالا 10 و تنزل به “دیگران” دسته مانند سونی و HTC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر