سامسونگ وارث در تلاش است تا گسترده مبارزه با فساد مالی از بین برود

  • تعدادی از شرکت سامسونگ رسوایی شده اند تولید اخبار در یک کلیپ ثابت در هفته های اخیر چنین است که سامسونگ وارث Jay Y. Lee در واقع احساس مجبور به ارائه یک عذرخواهی در مورد آنها.
  • سامسونگ رسوایی شامل رشوه و فساد.
  • همچنین پیچیده در منفی مطبوعات بحث 2015 ادغام شرکت های وابسته اجازه داده است که سامسونگ وارث برای پیشبرد به عنوان جانشین.

بسیاری از کاربران که تکیه بر سامسونگ محبوب Galaxy S-گوشی های سری و توجه داشته باشید phablets احتمالا جداگانه ایده سامسونگ, برند, از این ایده از شرکت سامسونگ — و احتمالا کاملا بی اطلاع و در واقع از رشد توده ای از اخبار از هفته های اخیر پوشش مجتمع رسوایی و فساد در داخل کره جنوبی-بر اساس کنگلومرا.

زمانی که مردم عادی آگاه هستند از منفی عناوین از این شرکت تمایل به شامل محصول احتراق ناقص در چند جای boardroom فتنه است. که انتظار می رود, اما یک چیزی که قابل توجه در اینجا این است که شکاف بین سامسونگ عظیم جهان-پوشا موفقیت و داشتن بسیاری از رسوایی چرخش پشت صحنه که سامسونگ وارث Jay Y. Lee در واقع احساس مجبور به تازگی برای ارائه یک عذرخواهی. و در عین حال یکی دیگر از توسعه در امتداد این خطوط دادستان گزارش مورد سوال لی این هفته مورد بحث 2015 ادغام بین دو وابسته است که به او کمک کرد تا به گفته رسانه های کره ای امن کنترل شرکت است.

لی در حال حاضر در مواجهه با اتهام رشوه خواری مربوط به حرکت خود به موفقیت سامسونگ ایلخانی Lee Kun-hee. 2015 کسب در آمد زیر آتش دادستان پس از آغاز کاوش یک سوء ظن از خطرناک شیوه های حسابداری با ایسنا توضیح داد که یکی از این دو شرکت درگیر در ادغام (Samsung بیولوژیک) ممکن است تا به حال آن ارزش مصنوعی متورم آمریکا معادل 3.64 میلیارد.

سوء ظن شد که این شرکت تا به حال skirted قوانین حسابداری برای پد پایین خط اصلی آن صاحب بالای سهامداران که شامل لی.

این همه می آید به عنوان سامسونگ سالمندان رئیس دچار حمله قلبی و در بیمارستان بستری شد چند سال پیش باعث تنها پسرش اقدامات را امتحان کنید و مطمئن کنترل شرکت است. در حال حاضر هر چند مقامات نزدیک به این موضوع در حال نگه داشتن کم حرف است. “ما امروز از احضار فرد مربوطه با توجه به سامسونگ گروه غیر قانونی ادغام و حسابداری مورد تقلب” تنها چیزی که یک مقام رسمی در سئول در منطقه مرکزی ایرباس می گویند در مورد این موضوع به تابناک.

سامسونگ الکترونیک سخنگوی لی است که در آن معاون رئیس کاهش یافته است به نظر.همه در همه ،

اضافی برای پس زمینه 51 ساله اجرایی در حال حاضر در خدمت 1-سال بازداشت بیش از این مورد رشوه خواری بود که به حالت تعلیق عقب در سال 2018 است. اما یک دادگاه وجود دارد لغو پایین تر تصمیم دادگاه در این مورد در سال 2019 است که مطرح شده است و امکان اجرایی سختی مواجه حکم دوباره.

منبع تصویر: Lee Jin-مرد/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>