سامسونگ فروخته است بیش از 6 میلیون کهکشان A51 گوشی در Q1 سال 2020

کهکشان A51 mid-ranger تبدیل به ستاره نشان می دهد برای سامسونگ. با توجه به آخرین گزارش شرکت تحقیقاتی Canalysسامسونگ فروخته است بیش از 6 میلیون واحد از این دستگاه در Q1 سال 2020 آن را به پرفروش ترین گوشی های هوشمند این شرکت برای این دوره است. نخست نقطه در نمودار اشغال شده توسط آی فون 11 با بیش از 18 میلیون واحد فروخته شده توسط Xiaomi Redmi Note 8/8T (8 میلیون). کهکشان A51 سوم این است که به طور کلی نزدیک به دنبال آن ورود به سطح A-series خواهر و برادر – کهکشان A10s (5 میلیون دستگاه به فروش می رسد).

 

کهکشان A51 مقرون به صرفه است و از ویژگی های بسته بندی شده در همان زمان. این گوشی دارای یک صنعت پیشرو, زیبا 6.5-inch AMOLED, صفحه نمایش, ظریف, طراحی کافی عمر باتری و چهار-سیستم دوربین در پشت. شما می توانید یکی در حدود 350 دلار قیمت دارد که یکی از کهکشان A51 را قوی ترین سلاح است.

سامسونگ یک سری دستگاه های به دست اورد محبوبیت در سال, آوردن گل سرسبد کلاس طراحی و امکانات به تلفن اواسط محدوده بخش. چهار گوشی های سامسونگ ساخته شده آن را به بالا 10 لیست پرفروش ترین دستگاه در Q1 و همه آنها متعلق به Galaxy A-series.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>