Samsung Galaxy تماشای Active2 جدید نظارت بر سلامت برنامه با اندازه گیری فشار خون

سامسونگ نشان داد دو ماه پیش برنامه برای راه اندازی یک جدید برنامه درمانی است که اجازه خواهد داد که ساعت هوشمند کاربران برای نظارت بر فشار خون خود را در میان چیزهای دیگر. به اصطلاح نظارت بر سلامت برنامه تایید شده توسط کره جنوبی را به وزارت مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر به عنوان یک “نرم افزار به عنوان یک دستگاه پزشکی” در مارس اما سامسونگ گفت: در آن زمان که برنامه در دسترس نخواهد بود تا Q3 سال 2020 است.خوشبختانه سلامت نظارت بر برنامه به نظر می رسد آماده برای ساعات پر بیننده زودتر از حتی سامسونگ انتظار می رود. کره جنوبی غول امروز اعلام کرد که این برنامه در حال حاضر در دسترس به تمام کهکشان دیده بان Active2 کاربران است.

برجسته از این برنامه است که توانایی برای نظارت بر فشار از smartwatch اگر چه شما می خواهم برای اولین بار نیاز به کالیبره کردن آن با یک سنتی کاف. پس از آن باید آن را ساده برای نظارت بر فشار خون خود را با ضربه زدن به “اندازه گیری” گزینه در داخل نرم افزار.

همه نتایج به دست آمده پس از اندازه گیری فشار خون می توان به همگام سازی سامسونگ سلامت نظارت بر برنامه در یک کهکشان گوشی های هوشمند است که اجازه می دهد تا کاربران برای پیگیری فشار خون خود را با روز و هفته و یا ماه.

آنچه از جدید نظارت بر سلامت برنامه ECG ردیابی از ویژگی های است که در حال حاضر در دسترس در سازمان دیده بان اپل. اما سامسونگ وعده داده شده برای اضافه کردن نوار قلب ردیابی در سه ماهه سوم سال 2020 است.

نگه داشتن در ذهن است که برای اندازه گیری فشار خون خود را, شما باید نصب سامسونگ سلامت نظارت بر برنامه در هر دو کهکشان دیده بان Active2 و کهکشان گوشی های هوشمند. متاسفانه برنامه جدید است که فقط در کره جنوبی در حال حاضر, اما ما در حال متقاعد سامسونگ را گسترش دسترسی به مناطق بیشتر در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>