سامسونگ کهکشان دیده بان 3 نشت در تیتانیوم سیاه, راهنمایی بستهای 2020 تاریخ

در حال حاضر چه چیزی ما را در اینجا مردمی, سامسونگ در آینده کهکشان دیده بان 3 در مطبوعات ارائه و 360 درجه تصویر حسن نیت ارائه میدهد از Evan Blass از @evleaks شهرت اگر کسی تا به حال هر گونه شک و تردید است که آن را به نظر می رسد با توجه 20 سری و یک دسته از دستگاه های دیگر که سامسونگ ممکن است اعلام کند در غیر فشرده آن رویداد است.
سامسونگ انتظار می رود که ثروتمندترین اوت محصول راه اندازی تا کنون هنگامی که شما را از حد معمول توجه داشته باشید 20 سری اعلام حداقل دو گوشی و سپس اضافه کردن Galaxy برابر 2 و 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر برای پنج سوسیس. پرتاب در یک ادعا Galaxy Tab S7+ و به طور بالقوه یک کهکشان جدید و بزرگ رویداد تابستان موظف است به رشد بزرگتر.

سامسونگ کهکشان دیده بان 3 سال 2020 گروههای قیمت و مشخصات

دیده بان 3 در اینجا به تصویر کشیده شده است در سیاه و سفید با 45 میلی متر اندازه و عالی تیتانیوم گروه است که آن را می دهد یک جای حق بیمه و پیچیده است. شما می توانید یک نگاهی به تاج قفل ساز در داخل به طور بالقوه چرخش گودی لانه زنبوری رابط و سنسور و همچنین شارژ فن آوری در پشت.

از 45 میلی متر اندازه کمی بزرگتر از بزرگترین 44mm کهکشان دیده بان فعال 2 اما کوچکتر از 46mm OG دیده بان از سال 2018 نشان می دهد که 42 و 46 اندازه از گذشته ممکن است راه را برای بیشتر جمع و جور 41 و 45 میلی متر مدل برای لذت از دو جنس رخ میدهد جمعیت.

این SM-R840 نسخه در اینجا نشان داده شده است که در یک تیتانیوم پوشش ساخته شده در ویتنام و ظاهرا دارای GPS و مطابق نظامی MIL-STD-810 استاندارد برای دوام و قادر به مقاومت در برابر تا 5ATM زیر آب فشار است. جلو پوشش Gorilla Glass DX است که به عنوان نازک و روشن و با کم بازتاب آن را به عنوان با دوام و ضد خش است.

این 45mm کهکشان دیده بان 3 است که انتظار می رود به ورزش 1.4″ نمایش پیکسل, و خانه مناسب و معقول 340mAh اندازه باتری اما این 41 مدل را 1.2″ روی صفحه نمایش و یک کوچکتر 247mAh بسته باتری.

یکی کوچکتر نیز خواست توسط Evan Blass و آن گودی دوار است که به ظاهر رنگی در رنگ پوشش بر خلاف مدل نقره ای که دارای یک سایه تیره تر bezell در بالا. وجود دارد خواهد شد بدیهی است مطابق با برنز و یا هر آنچه سامسونگ, تماس, این, رنگ, band, به, رفتن خود را با زرق و برق دار جدید Galaxy Watch 3.

چقدر خواهد, سامسونگ, شارژ برای کهکشان دیده بان 3 هنگامی که آن را توسط منتشر شد برخی از زمان در ماه اوت ؟ خوب با توجه به Samsung Galaxy Watch 3 مشخصات نشان داده شده در اینجا قیمت آن خواهد بود $349-$399 بسته به اندازه و به عنوان کهکشان دیده بان بلوتوث 42mm نسخه $329.99 در حالی که 46mm نسخه شروع در $349.99.

سامسونگ کهکشان دیده بان 3, مشخصات, قیمت, تاریخ انتشار, باند ها و رنگ ها:

  • کهکشان دیده بان 3 در اندازه ها و نمایش مشخصات: 1.4″ (45 میلی متر), 1.2″ (41) هاپ OLED (LTPO) صفحه نمایش
  • کهکشان دیده بان 3 باند: تیتانیوم برنز و چرم سیاه و سفید
  • کهکشان دیده بان 3 در بدن رنگ: نقره ای و سیاه و برنز
  • کهکشان دیده بان 3 باتری اندازه: 340mAh (45mm), 247mAh (41)
  • کهکشان دیده بان 3 قیمت (exp.): از $349 (41), $399 (45 میلی متر)
  • کهکشان دیده بان 3 راه اندازی (exp.): 21 اوت (جمعه)

زمانی که سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و تماشای 3 بستهای 2020 رویداد ؟

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به زمانی که سامسونگ کهکشان دیده بان 3 اراضی و ما صمیمانه امیدواریم که سامسونگ اعلام خواهد کرد و انتشار آن را زودتر از انتظار می رود آن رویداد Unpacked در آگوست 5.

با توجه به این که سازمان دیده بان 3 واحد در ارائه در اینجا نشان دادن تاریخ به عنوان چهارشنبه و پنجمین روز از ماه, است که دقیقا بعد از این هفته که اوت 5 سال 2020 سرزمین در ما نیست ما نگه داشتن چشم امید به تماشای 3 اعلام کرد از قبل.

هنوز هم این آرزو سامسونگ لوازم جانبی شایستگی اختصاصی راه اندازی در غیر این صورت پوشیدنی به راحتی خواهد بود شلوغ با توجه 20 و برابر 2 juggernauts. مگر اینکه سامسونگ در حال آماده سازی برای آن را به عنوان یک جایزه با هر توجه داشته باشید 20 سری خرید آن را به عنوان انجام شده است برای چند سال گذشته و سپس همزمان اعلام خواهد شد خیلی بیشتر حس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de