Samsung Galaxy Unpacked 2020 live stream, تایید, برای, August 5th,

  • Samsung Galaxy Unpacked 2020 برگزار خواهد شد در ماه اوت 5 در 7 p. m. PT / 10 a. m. ET.
  • تاریخ Galaxy Unpacked event به بیرون درز ماه پیش اما سامسونگ منتظر ماند تا اوایل ماه جولای برای تایید تاریخ و حتی ارسال های مجازی دعوت از طریق ایمیل.
  • سامسونگ به احتمال زیاد نشان می دهد توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy Z برابر 2, Galaxy Z تلنگر 5G و کهکشان دیده بان 3.

بعد از ظهر سه شنبه, سامسونگ در نهایت به تایید آنچه ما شناخته شده برای ماه: بعد از Galaxy Unpacked رویداد برگزار خواهد شد در ماه آگوست 5th. به عنوان اوایل به عنوان ممکن است ما از شنیدن شد که سامسونگ اعلام خواهد کرد سخت افزار جدید قبل از پایان ماه اوت و در ماه ژوئن گزارش شروع به حل و فصل در اوت 5 به عنوان تاریخ است. سامسونگ در نهایت از آن ساخته شده رسمی در این هفته اعلام کرد که یک جریان زنده از این رویداد آغاز خواهد شد در 7 p. m. PT / 10 a. m. ET.

“تمایل به ایجاد ارتباطات معنی دار و به ماندن مولد هستند و ثابت در جهان تغییر” شرکت می نویسد در وب سایت خود را. “ما دستگاه های تلفن همراه نیاز به آماده برای کمک به ما برای ماندن در تماس با آنچه اهمیت ترین و به ما راه های جدید برای کار و بازی.” این رویداد خواهد شد از ویژگی های “آخرین اکوسیستم دستگاه های کهکشان.”

اگر چه این دعوت را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد کهکشان جدید دستگاه های است که می خواهد در حضور بسیاری از همان نشت گفت که این رویداد را در ماه آگوست 5th همچنین نشان داد که حداقل چهار دستگاه های جدید خواهد ساخت اولین خود را. حداقل تعجب آور از انتخاب است که توجه داشته باشید کهکشان 20 که به بیرون درز آنقدر گسترده است که احتمالا وجود خواهد داشت نه هر گونه اخبار در سمت چپ برای Galaxy Unpacked. در واقع سامسونگ ممکن است ام خراب تعجب خود را هفته گذشته به طور تصادفی ارسال یک بازاریابی تصویر از یک سرزده تلفن در وب سایت خود را که فقط اتفاق می افتد به طور دقیق همان رنگ به عنوان قطره از “عارف برنز” که ما می بینیم در دعوت تصویری زیر:

علاوه بر این توجه داشته باشید کهکشان 20 و supersized توجه داشته باشید کهکشان 20+ (یا فوق العاده) سامسونگ نیز انتظار می رود به پرده Galaxy برابر 2 کامل با یک نام تجاری جدید طراحی شده است. همچنین SamMobile گزارش این هفته که سامسونگ نام تجاری جدید تعریف برابر خط و تماس جدید مدل Galaxy Z برابر 2 به تناسب تحت Galaxy Z چتر در کنار Galaxy Z تلنگر. حتی وجود دارد یک بخش از سایت سامسونگ اختصاص داده شده به “Galaxy Z” گوشی های سری.

صحبت از Galaxy Z تلنگر یک 5G مدل باید در معرفی این رویداد Unpacked با برخی از داخلی ارتقاء. و گرد کردن نشان می دهد خواهد بود کهکشان دیده بان 3 است که ظاهر در عکس ها و ویدئوها به طور مداوم در طول چند روز گذشته. پس, در حالی که رمز و راز ممکن است خراب شود این باید بزرگترین رویداد سال برای سامسونگ و ما در نهایت به دیدن دستگاه در عمل مستقیم از منبع.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>