Samsung Galaxy Tab S7 و S7 به علاوه انتظار می رود به ورزش 120Hz نمایش

در حالی که آن را ممکن است مقدار قابل توجهی از زمان برای سامسونگ به اپل در بازار تبلتها آن را مطمئنا در تلاش است. آینده اضافه شده به آن iPad Pro-رقابت Galaxy Tab S صف تب S7 و S7 به علاوه انتظار می رود که داری صفحه نمایش ارتقاء هر یک جدید شایعه.
سامسونگ خودی @IceUniverse ادعا می کند که Galaxy Tab S7 و تب S7 ورزش خواهد 120Hz نمایش. IPad Pro در حال حاضر می آید با یک 120Hz به “ارتقاء” روی صفحه نمایش است اما آنچه می تواند به سامسونگ یک لبه است که پنل های OLED جدید آن قواره. این تبلت به احتمال زیاد شامل پشتیبانی برای HDR10+ به عنوان به خوبی.

Galaxy Tab S7 مشخصات شایعه

طراحی عاقلانه آینده تبلت ها انتظار می رود نگاه تا حد زیادی همان پیشینیان خود. اما آنها ظاهرا قصد بازگشت به فیزیکی اسکنر اثر انگشت پس از روی لئامت دادن در صفحه نمایش انواع. که لزوما یک گام به عقب به عنوان اسکنر اثر انگشت تعبیه شده بیشتر نیاز به پرداخت.
برگه S7 خواهد شد به احتمال زیاد یک ورزش 11 اینچی صفحه نمایش در حالی که برگه S7 به علاوه انتظار می رود که 12.3 اینچ صفحه نمایش. در هر چین 3C پایگاه داده مدل استاندارد را در یک بسته 7,760 میلی آمپر باتری در حالی که به همراه نوع را عظیم 9,800 میلی آمپر همراه است.
آنها احتمالا Snapdragon 865 SoC در داخل با حداقل 6GB RAM و 128GB بومی سازی و 5G پشتیبانی می کند. این می رود بدون گفت که S Pen stylus شامل خواهد بود به عنوان استاندارد.

اگر سامسونگ است که در واقع تداوم تا نرخ تجدید قرص آن می تواند در نهایت به افزایش قیمت های خود را بیش از حد. این واقعا نمی تواند یک حرکت هوشمند و تضعیف قیمت قابل توجهی استفاده از Tab S سری در حال حاضر لذت بردن از بر روی iPad Pro.

آن را نمی خواهد تا زمانی که ما پیدا کردن بیشتر به عنوان برگه S7 duo ممکن است وارد ماه آینده و یا در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>