سامسونگ کهکشان S4 صاحبان در یک سورپرایز زیبا

با استانداردهای امروزی سامسونگ کهکشان S4 است در یک قرص. راه اندازی دو سال پیش سامسونگ در یک نقطه بالا لایه تخته سنگ در حال حاضر به روز شده برای آندروید 9.0 پای عقب در 2019. اگر شما هنوز هم با استفاده از یکی برای کارهای روزمره و یا سرگرمی شما خوشحال خواهید بود به می دانم که اندیشه 10 در راه خود را به عنوان به خوبی.قبل از اینکه شما امید خود را بیش از حد بالا شایان ذکر است که سامسونگ به تازگی آغاز شده روی زبانه کهکشان S4 رول بنابراین در حال به روز رسانی در دسترس است در انتخاب کشور. همچنین SamMobile گزارش می دهد که تنها LTE را فعال کنید نسخه گرفتن اندروید از 10 روز رسانی در حال حاضر اگر چه آن را امن فرض کنیم که تنها از Wi-Fi مدل خواهد شد به روز رسانی بیش از حد.

در حال حاضر به روز رسانی مستقر در فرانسه, بنابراین اگر شما در واقع در این کشور را کهکشان S4 LTE, شما باید به دنبال نسخه سیستم عامل T835XXU4CTF5. تا آنجا که تغییرات go, آندروید, 10 همراه با یک UI 2.1 و یک نام تجاری جدید ژوئن 2020 وصله امنیتی.

گذشته از آن انتظار می رود تعداد زیادی از دیگر پیشرفت ها و ویژگی های جدید از جمله دیجیتال تندرستی, موسیقی, به اشتراک گذاری, به اشتراک گذاری سریع پیشرفته تیره حالت بهبود دسترسی و بسیاری بیشتر. همچنین بسیاری از سهام نرم افزار آمده است که از پیش نصب شده بر روی زبانه کهکشان S4 به روز شده با ویژگی های جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>