سامسونگ نیست و هدف قرار دادن S20 فوق العاده نسبت به اختصاص داده شده توجه داشته باشید 10+ صاحبان اما حتی اگر آن را انجام داد توجه داشته باشید دو سه پایگاه ذخیره سازی و یک S Pen به مبارزه با هر گونه بدعت گذار افکار در مورد پیشنهاد می splurging بدهید 300 دلار اضافی برای فوق العاده با.

که دو تا از غول پیکر ترین و به خوبی specc می خواهم گوشی های آندروید در اطراف قرار می دهد سامسونگ بهترین در یک تو رفتگی در دیوار خود را. در $1400 برای فوق العاده مسابقه کمی به نفع ارزان تر توجه داشته باشید که شروع می شود در دو ذخیره سازی و S Pen.

ملموس مزایای قبل از این توجه داشته باشید که S20 فوق العاده به ارمغان می آورد به جدول هر چند – فوق العاده دوربین جزئیات و با فشرده سازی lossless zoom عمر باتری طولانی تر یا صاف 120Hz پیمایش – تا حد زیادی به ارزش قیمت حق بیمه با توجه 10+ 5G به جای $1100 4G مدل. اگر شما فکر می کنم قیمت راه شمال بزرگ در حال عادی برای یک گوشی است که و مگر اینکه شما در پیدا کردن یک خوب توجه داشته باشید تبلیغی.

اعطا مقدار از جزئیات که 108MP دوربین S20 قطاری فوق العاده و دیوانه سطح زوم بی همتا هستند و در عین حال توجه داشته باشید 10+ طول می کشد بسیار خوب عکس ها را در همه حالات است که توجه بیش از حد.

دو هفت اینچ flagships راه رفتن به یک بار که چگونه یک کهکشان S20 فوق العاده در مقابل توجه داشته باشید 10+ مقایسه باید شروع و پایان است. که مطلب یا داستان جالب را به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن برای خرید تصمیم گیری و تفاوت قیمت را nudging. برای واقعی استدلال نگاه کردن زیر.

صفحه نمایش و طراحی

اسمی 6.9″ S20 فوق العاده صفحه نمایش کمی بزرگتر از 6.8-incher توجه داشته باشید 10+ اما پس از آن استخدام بلندتر نسبت سطح منطقه از هر دو صفحه نمایش است که اساسا همان – 17.7 مقابل 17.6 اینچ مربع.

20:9 صفحه نمایش فوق العاده, اما, به ارمغان می آورد در مورد باریک, بدن, ساخت گوشی کمی آسان تر به نگه دارید تا کار با یک دست از آن توجه داشته باشید. اگر ما می توانیم بحث در مورد سهولت از دست زدن با تلفن هستند که از مرز 7″ علامت است که به همراه S20 مدل سنگین تر است به تعادل و ناراحت کننده تر در جیب.

برای تمام اهداف عملی کهکشان S20 فوق العاده در مقابل توجه داشته باشید 10+ استخدام بهترین صفحه نمایش OLED تکنولوژی می تواند ارائه دهد وقتی که می آید به کنتراست و استاندارد حیطه یا رنگ های غنی نمایندگی.

ترکیبی از رکورد پایین آینه بازتاب و اوج روشنایی در شمال 1300 nits باعث می شود آنها بهترین هستند در هوای آزاد و نور خورشید دید و همچنین. حداکثر مصرف برق صفحه نمایش است که کمی به نفع S20 فوق العاده هر چند مثبت است که باید منعکس کننده در عمر باتری در محیط های روشن.

دوربین و صوتی

نه به باران در توجه داشته باشید رژه اما دوربین مجموعه ای از S20 فوق العاده به هیچ یک دوم است وقتی که می آید به خام مشخصات. یک غول 108MP سنسور و 48MP زوم دوربین با لنز پریسکوپ هرگز قبل از سعی و “100x فضای زوم” مفهوم در پشت فوق العاده engraves برتری خود را.

توجه داشته باشید 10+ اما چیزی جز عالی وقتی که می آید به کیفیت تصویر و البته با مجموعه ای از سنسور 12MP برای اصلی و 2x لنزهای تله فتو زوم دوربین یاری توسط یک 16MP با ultrawide زاویه لنز.

سامسونگ prepping بزرگ دوربین به روز رسانی برای S20 فوق العاده اما در خارج از جعبه مزیت اصلی آن بیش از این توجه داشته باشید 10+ دوربین مقدار به این سطح از جزئیات و زوم آن است که قادر به ضبط. فقط ضربه بزنید و یا با کلیک بر روی پلکان به این اثر تاریخی در زیر و به خوبی تعریف شده سنگریزه را قانع کننده در رابطه با S20 فوق العاده را حل و فصل جزئیات برتری – کسانی که از Note 10+ در حال داغ در ظروف سرباز یا مسافر در مقایسه با زمانی که زوم به.

این S20 فوق العاده عکس ها نیز نمایشگاه بهتر تعادل رنگ سفید با صحت-به-صحنه البته سرد در مقایسه با زرد توجه داشته باشید 10 اورتون رنگ. در هنگام عکسبرداری مردم هر چند فوق العاده الگوریتم آموزش دیده و تاکید بر چهره روشن و overexposing شات علاوه بر صاف-گچ کاری سطح پوست است. توجه داشته باشید با این نرم افزار نگه می دارد همه چیز به دنبال طبیعی تر در آن حالات.

نیازی به گفتن نیست زوم با بازده فوق العاده راه بهتر جزئیات و وضوح (تا 10x و حتی 30x در هنگام وجود نور کافی) در حالی که توجه داشته باشید maxes در 2x تله. فوق همچنین دارای یک لبه خفیف در نور کم و عمدتا با جزئیات و برجسته روشن اما توجه داشته باشید 10+ انجام به خوبی در شب بیش از حد.
در مقایسه جلوی دوربین این کهکشان S20 فوق العاده است یک کیسه مخلوط. آن جامد است 40MP سنسور که برطرف مقدار بیشتری از جزئیات و می تواند شلیک عالی به خوبی روشن 10MP پرتره با Tetracell pixel-binning. اما توجه داشته باشید 10+ است که ارائه متعادل تر selfies, در حالی که کسانی که از فوق دریافت overexposed و عیوب پوست ثابت کمی بیش از حد به شدت.

وقتی که می آید به تصویری فوق العاده است دست بالا را تنها برای توانایی انجام 8K تعریف و یا به استخدام قابل استفاده 5x زوم در هنگام ضبط فیلم. برای تمام مفاهیم و اهداف, اما, این ویدئو, تثبیت کننده جزئیات و صافی هستند شکاف بالا در هر دو گوشی بسیار نزدیک و اگر ما مقایسه بیشتر استفاده می شود و به طور پیش فرض حالت 1080p در 30fps. مربوطه به اهنگ صدا اعتبار دور در اینجا می رود به Ultra دوباره با آن طبیعی تر تعادل رنگ سفید ارائه شده است.

تصویری است که فقط یک بخش از معادله چند رسانه ای و عملکرد صوتی از گوشی های با “دالبی Atmos”گواهی بلندگوهای استریو “تنظیم توسط AKG” است به همان اندازه موثر است. همان می رود برای حداقلی گوشی و چندین سر و صدا لغو میکروفون است که ارائه بسیار خوب کیفیت تماس در هر دو به پایان می رسد.

تا آنجا که سخنرانان قدرت و کیفیت خروجی سامسونگ به ظاهر به روز رسانی S20 سری صوتی در hush-hush, به عنوان آن را برای تلفن های موبایل بهتر در S20 فوق العاده در هنگام نشستن در کنار توجه داشته باشید.

نرم افزار و عملکرد

در حال اجرا سامسونگ آخرین OneUI 2.0 لایه در بالای آخرین آندروید 10 نسخه کهکشان S20 Ultra و Note 10+ اعتصاب تعادل خوب بین ویژگی های غنی و رابط کاربری و بدنام هسته آندروید صافی.

پر از وزوز است که پر از وزوز می کند و می رود که برای رابط کاربری و عملکرد برنامه در هر دو گوشی. به نوبه خود در حرکت صافی نمایش گزینه S20 فوق العاده و توانایی های صفحه نمایش خود را به تازه کردن در 120Hz بلافاصله آن را پهلو به پهلو از توجه داشته باشید 10+.

برای عمر باتری آمار است اما چیزی را به من بدهید. توجه داشته باشید با این حال بازده توپ با تطبیق پذیری خود S Pen stylus است که می تواند در حال حاضر نه تنها دودل را انتخاب کنید و یا حاشیه نویسی است بلکه اجرای دستورات از راه دور.

شما دیگر مجبور به دانلود یک برنامه جداگانه برای فعال کردن غنی ناوبری حرکات به عنوان سامسونگ پخته شده آنها را به S20 فوق العاده رابط کاربری تنظیمات.

تا 16GB RAM, و دوم-gen 7nm Snapdragon 865 پردازنده جدید کهکشان دارای یک لبه قبل از 855/به علاوه در 12GB RAM, مجموعه ای از یادداشت 10+, اما آن را بر روی کاغذ به عنوان هر دو انجام بازی در معیار و در زندگی واقعی است.

عمر باتری

وای خدا از زمین و محراب و تعظیم کردن و شنیدن ما گریه! این خط که هر Galaxy S-line و یا توجه داشته باشید صاحب به آدرس های سامسونگ وقتی که می آید به ظرفیت باتری. سامسونگ هنوز هم قرار دادن یک 4300mAh باتری به پشتیبانی توجه داشته باشید 10+ 4.5 میلیون پیکسل برای مثال در حالی که چینی flagships با بسته های بزرگتر فشار 30% کمتر screen dots و این عقل است که بر روی صفحه نمایش در باتری ما معیار.

برای S20 فوق العاده, اما, سامسونگ بیدار شد از آن ماراتن خواب و با استفاده از یک مدار جدید تکنولوژی بسته بندی برای چیزهای بزرگترین باتری 5000mAh آن تا به حال قرار داده شده در یک شاخص. این به آن اگر آن را می خواهد برای زنده ماندن دو whammy از 5G اتصال و 120Hz نمایش.

که آب اضافی در نتیجه دیگر استقامت در واقع البته نه به شدت در حالی که اگر شما نگه داشتن چیزهای chugging در 120Hz عمر باتری حتی ممکن است رها کردن زیر توجه داشته باشید 10+ زمان استفاده در یک بار.

اسمی بزرگتر S20 فوق العاده باتری باید شارژ آهسته تر از Note 10+ واحد اما سامسونگ لیست هر دو به عنوان مصرف 70 دقیقه به طور کامل شارژ با سهام 25W آجر و حمایت از آن ultrafast 45W شارژ بیش از حد. در واقعیت ما آزمایش 5000mAh بسته به رفتن از صفر تا قهرمان در یک ساعت (59min., به دقیق) است که حتی سریع تر از آنچه که سامسونگ تبلیغ و یک ذره سریع تر از توجه داشته باشید.

هنوز با وضوح بالا صفحه نمایش جلوگیری از این دو گوشی از بودن در بالای عمر باتری بسته در میان همسالان خود و سامسونگ تنظیم انتظارات واقع بینانه گفت که آنها “تمام روز باتری” تلفن به جای overpromising.

مجموعه ای از رابط کاربری تیره حالت هر چند استفاده از 4G و پیش فرض رزولوشن صفحه نمایش با سهام 60 هرتز رفرش و نه تنها S20 فوق العاده عمر باتری بهترین از هر گل سرسبد سامسونگ تا کنون, اما شما فقط ممکن است کشش آن را به روز بعد با استفاده معمولی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im