Samsung Galaxy S20 سری جولای به روز رسانی به ارمغان می آورد برخی از پیشرفت های بیش از حد

Samsung Galaxy S20 صاحبان خود را ماهانه به روز رسانی امنیتی است اما این بار شما گرفتن برخی از ویژگی های اضافی و بهبود نیت ارائه میدهد به کره جنوبی شرکت می باشد. این به روز رسانی است که در واقع در دسترس فقط در یک کشور در حال حاضر, اما آن را امن فرض کنیم آن را به آرامی گسترش به سایر مناطق در روزهای آینده.اول, به روز رسانی به ارمغان می آورد انتظار جولای سال 2020 به روز رسانی امنیتی اما این تغییرات نیز تایید می کند که یک زن و شوهر از ارتقاء دوربین گنجانده شده است بیش از حد. برای مثال تصویری ثبات و زوم توابع پیشرفته تر شده اند برای انجام بهتر و ارائه نتایج بهتر.

از همه مهمتر یک گزینه جدید اضافه شده است که اجازه می دهد تا کهکشان S20 صاحبان امکان استفاده از بلوتوث و میکروفون و هر زمان که آنها تصمیم به ضبط چیزی با صدای ضبط برنامه. اما این تنها چیز اضافی شده است که شامل در به روز رسانی.

سامسونگ تصمیم گرفته است برای حذف پشتیبانی از MirrorLink ماشین حالت و پیدا کردن ماشین من (از طریق SamMobile). به روز رسانی وزن آن در حدود 400 مگابایت کمی بزرگتر از استاندارد های امنیتی روز رسانی سامسونگ ارائه ماهانه. همچنین نگه داشتن در ذهن است که به روز رسانی در دسترس است تنها در کره جنوبی برای هم بودن.