من حدس می زنم همه ما می دانیم که احساس زندگی خود را درخشان قبل از اینکه چشم خود را به عنوان گوشی های هوشمند خود را بلغزد پایین پله ها. شما آن را انتخاب کنید تا لحظات بعد با لرزش دست و… شما در حال رها برای پیدا کردن که ارزش خود را امن و صدا. از آنجا که شما تا به حال یک مورد در آن است. منظورم از دوره شما بود! گوشی های هوشمند در حال حاضر شکننده تر از همیشه, و, تعمیر, قیمت ها نیست زیبا به در نگاه کنید به کهکشان S20 نمایش تعمیر قیمت شروع می شود در چند صد دلار است. بدون شک سرمایه گذاری در یک گوشی هوشمند مورد یک چیز بسیار عاقلانه به انجام.اما آنچه بهترین Galaxy S20 موارد شما می توانید خرید? معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از گزینه های موجود در بازار; با این حال بسیاری از آنهایی که در نظر اول رسمی Galaxy S20 موارد است. و آنها بد نیست به شما به عنوان انتظار می رود. من صرف چند روز گذشته تست رسمی موارد برای Samsung Galaxy S20, کهکشان S20+ و کهکشان S20 فوق العاده. در زیر شما پیدا کردن یک بررسی سریع با افکار من در هر کدام با جوانب مثبت و منفی.

همه موارد مهربانی شده اند ارائه شده توسط دوستان ما در MobileFun.

Samsung Galaxy S20 مورد چرم

من با شروع رسمی Galaxy S20 مورد چرم به دلیل آن را در فهرست شخصی من از بهترین Galaxy S20 موارد است. آن است که قطعا ناهموار ترین مورد, اما از آن است که نازک و نرم به لمس در حالی که رنگ مکمل Galaxy S20 سادگی. این یک مورد است که به نظر می رسد و سبک برای اولین بار. دکمه ها آسان به احساس و قطع جریان در پایین باعث می شود آن را آسان به استفاده از ناوبری ژست.

اما به عنوان قبلی سامسونگ, چرم, موارد, این یکی را فرسوده به سرعت آن را به عنوان پاک در برابر سطوح سخت و داخل جیب خود. همچنین برخی از همکاران من پیدا کردن آن لغزنده است. این grippiest مورد, اما آن را خوب به نظر می رسد به من ،

جزئیات دیگری باید اشاره کنم این است که نسخه ای از این مورد برای Samsung Galaxy S20 فوق العاده محافظت نمی کند دوربین هست. ظاهرا این ماژول دوربین بیرون زده بالا مورد سطح با توجه به گزارش های متعدد در سامسونگ رسمی صفحه محصول می باشد. که نه یک موضوع را با کهکشان کوچکتر S20 که من آن را.

Samsung Galaxy S20 محافظ ایستاده پوشش

این است ناهموار ترین کهکشان S20 مورد در لیست و از آن محافظت گوشی از هر زاویه. از سوی دیگر لوازم جانبی ضخیم و حجیم نه به ذکر است که این مشکل را خاموش. این مورد است که عمدتا ساخته شده از پلاستیک سخت با پشته عمودی اضافی گرفتن. طرف نرم و لاستیک مانند. به دلیل مطرح لب در بالا و پایین ناوبری حرکات می تواند سخت تر به استفاده از.

یک کلید نقطه فروش از این مورد است که دو پایه نصب در پشت. این اجازه می دهد تا شما سرپا نگه داشتن گوشی در دو زاویه مختلف که سرد است برای کارهایی مانند تماشای فیلم. اما چند نظرات به سامسونگ در صفحه محصول می گویند که پایه و مستعد ابتلا به سقوط کردن و یا شکستن. من تا به حال هر گونه مسائل با آن شخصا و من فکر نمی کنم آن است که بیش از حد شل و ول. به طور کلی این می تواند بهترین Galaxy S20 ناهموار مورد ساخته شده توسط سامسونگ است.

من سعی کردم شارژ کهکشان S20+ بی سیم با این مورد. گوشی را شارژ بی سیم, هر چند که من تا به حال به کمی دقیق تر و با قرار دادن بر روی پد شارژ. معکوس شارژ بی سیم نیز کار می کند با این مورد.

Samsung Galaxy S20 Kvadrat پوشش

من فکر می کنم در این صورت شما یا عشق یا نفرت. چه خبر ویژه در مورد آن این است که آن را به طور کامل از بطری های پلاستیکی بازیافت بنابراین شما در حال حفاظت از تلفن خود و محیط زیست با چیدن یک. این بافته پارچه در پشت سرد به نظر می رسد اما احساس می کند کمی خشن – برخی از همکاران من آن را دوست داشت بسیاری در حالی که دیگران گفت این احساس وحشتناک به لمس است. من خوب با آن را شخصا و من دوست دارم که آن را بسیار متفاوت هر چند من فکر می کنم بیرونی می تواند سخت برای تمیز نگه داشتن قضاوت من تجربه قبلی با پارچه Samsung موارد است. به طور کلی این یک مورد بسیار سبک وزن و بسیار متمایز احساس و نگاه کنید. آن را چک کنید اگر شما به چیزهای غیر متعارف.

Samsung Galaxy S20 سیلیکون پوشش

این ساده سیلیکون Galaxy S20 مورد ارائه می دهد که به طور متوسط حمایت می کند. آن است که باریک و سبک, با قطع جریان در پایین برای حرکت ناوبری. دکمه در سمت به راحتی قابل دسترس هستند. سطح دهکدهای را براحتی فراهم می کند و میانگین گرفتن. من می خواهم بگویم این مورد به عنوان grippy که سامسونگ در سیلیکون قبلی موارد اما این لزوما چیز بدی نیست. با سامسونگ موارد بیرون کشیدن گوشی گاهی اوقات نیز کشیده جیب من بود که بسیار آزار دهنده است. هنوز من متوجه شده ام که خاک و گرد و غبار تمایل به چوب به این مورد پس از آن آسان است برای تمیز نگه دارید. شاید شما می خواهم این یکی را اگر شما نیاز به یک رنگی و نازک Galaxy S20 مورد.

Samsung Galaxy S20 شفاف و روشن پوشش

رسمی و شفاف Galaxy S20 مورد ساده و کاربردی است. این محافظت از تمام گوشه و مطرح لب برای دوربین از کهکشان ما S20 فوق العاده. آن نیز بسیار ارزان در مقایسه با دیگر رسمی Samsung Galaxy S20 موارد است. اما شفاف Galaxy S20 مورد نیز احساس می کند و به نظر می رسد ارزان. در واقع آن شفاف است اما شیب آن را در زیر آفتاب و شما متوجه جادویی آبی رنگ و عجیب رنگین کمان الگوهای. مطرح لب در پایین می شود در راه حرکت ناوبری. این مورد نیز سخت برای تمیز نگه داشتن به عنوان اثر انگشت چوب به آن به راحتی. به طور کلی این مورد ساخته شده است به ارائه ارزان, حفاظت کافی و خیلی بیشتر. آن است که به مراتب از بهترین Galaxy S20 موارد من می خواهم بگویم.

Samsung Galaxy S20 Smart LED پوشش

در یک نگاه, این به نظر می رسد مانند یک نمونه مورد محافظ ساخته شده از پلاستیک مات. اما این نه! Led های تعبیه شده در پشت نور تا زمانی که شما یک تماس و یا متن و هنگامی که شما گوشی خود را رو به پایین بر روی میز آنها ایجاد یک نور درخشان نشان می دهد. اما شما می توانید ببینید که دقیقا همان است که تماس یا پیام کوتاه شما. ارسال پیامک اطلاعیه های کار با هر دو به طور منظم متون و خدمات IM. در زندگی واقعی Led درخشش روشن تر از آنچه ما دوربین قادر به ضبط. مورد خود را می آید در رنگ های مختلف برای مطابقت با خود کهکشان S20.

چراغ اثرات گذشته مورد نازک است و نور و رنگ صورتی است ، وجود دارد یک برش در پایین برای ژست آسان ناوبری و دکمه در سمت و نه به طوری که آنها به راحتی در دسترس است. این یک مورد من می خواهم با استفاده از دلیل آن تساوی توجه بیش از حد, اما من مطمئن هستم که برخی از مردم را دوست دارم درخشان اثرات. این یک بازی سرگرم کننده, تازگی, اما اگر شما انتظار برای پیدا کردن درخشان اثرات و اطلاعیه های مفید و سپس انتخاب چیزی ارزان تر است.

Samsung Galaxy S20 LED Wallet Cover

من احساسات متناقضی در مورد این مورد. در یک طرف آن محافظت از صفحه نمایش این گوشی و شل و ول پوشش است مفید اعتباری-کارت-اندازه حافظه در داخل. بیرونی مواد احساس می کند کمی شبیه پارچه, اما آن را احتمالا فقط بافت پلاستیکی. از سوی دیگر پوشش می شود در راه زمانی که من عکس گرفتن و من متقاعد شده است که آن را وگفتند اگر من به طور تصادفی رها کردن تلفن. هنوز این یکی از چند کهکشان S20 کیف پول موارد شما می توانید پیدا کردن در صورتی که شما چیز.

این شل و ول پوشش دارای یک LED matrix در آن در خارج بنابراین شما می توانید بصری هشدار برای تماس های دریافتی. آن را نیز می گوید زمان و نمایش یک انیمیشن هنگامی که موسیقی در حال پخش. شما نمی بینید نام تماس گیرنده, اما شما می توانید خاص آیکون برای یک مخاطب خاص. شما همچنین می توانید آیکون های سفارشی است که می تواند یک تماس نام یا حروف. شما می توانید انتخاب کنید تا و یا کاهش تماس با یک ضربه تند وشدید زدن بدون نیاز به بلند کردن پوشش. یکی از چیزهایی که من نمی خواهم در مورد Led ها این است که اعداد نیست به خوبی طراحی شده. اعداد 3 و 6 و 9 را می توان به عنوان یک 8 اگر شما توجه نزدیک.

Samsung Galaxy S20 S-View Flip Cover

در اینجا یکی دیگر از کهکشان S20 مورد با یک محافظ پوشش تلنگر. به جای Led ها آن را به یک پنجره شفاف در شل و ول جلد و صفحه نمایش این گوشی به شما نشان می دهد بیت از اطلاعات را از زیر. این به شما می گوید زمان و تاریخ و میزان مصرف باتری, اما آن را نیز در لیست چهار تا آیکون برای انتظار اطلاعیه ها. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا و یا کاهش تماس ارتباط برقرار کردن با تایمر و آلارم و حتی کنترل پخش موسیقی است. بر خلاف یک بالا این است که یک کهکشان S20 مورد کیف پول پس هیچ اسلات بر روی جلد.

اگر شما به طور معمول حمل تلفن خود را در کیسه یا کیف پول, کیف این کهکشان S20 پوشش تلنگر می تواند در این مورد به دست آوردن. اما دوباره flip cover است که کمی آزار دهنده به نظر من. در مورد این مورد آن است که نازک و سبک با cutouts برای دکمه ها و حرکت ناوبری منطقه است. به نظر می رسد برای حفاظت از ماژول دوربین از کهکشان S20 به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im