Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition در حال حاضر در قبل از سفارش دریافت 50 ٪ خاموش در کهکشان جوانه+ BTS نسخه

شما هم اکنون می توانید قبل از سفارش کهکشان S20+ 5G BTS نسخه و آن را خالص شما 50% تخفیف در کهکشان جوانه+ BTS نسخه! Tl;dr نسخه در این محصولات آنها بنفش و مضمون پس از زیبایی های محبوب K-pop گروه BTS.
کهکشان S20+ BTS نسخه تنها می آید در یک عطر و طعم — 128 گیگابایت برای $1,249. اگر شما اضافه کردن Galaxy جوانه+ BTS نسخه خود را قبل از سفارش, سبد خرید, شما می توانید آنها را برای 100 $به جای $200. همچنین کسانی که به اندازه کافی سریع را به یک BTS پوستر با خرید خود را.
مزایای اضافی شامل 6 ماه از Spotify در حق بیمه به صورت رایگان و 4 ماه از یوتیوب حق بیمه به صورت رایگان. گوشی های کشتی خواهد شد در 9 جولای.

قبل از سفارش Samsung Galaxy S20+ 5G BTS Edition

K-pop پدیده گرفته شده کل جهان توسط طوفان در سال های اخیر پس بدیهی است که منشاء آن در کره جنوبی راه بازگشت در اوایل 1990s و دیر یا زود آن را بسیار واضح است, بزرگترین کشور tech صادرات خواهد سعی کنید برای گرفتن یک تکه از عمل با مشخصات بالا, بازاریابی جهانی همکاری برخی از مرتب کردن.

اگر شما نمی دانید که چه BTS است… پس از آن به وضوح این چشم نواز بنفش با پوشش دستگاه ها نه برای شما. در عوض مخاطبان هدف خود را که متشکل از اعضای به اصطلاح BTS ارتش که فقط اتفاق می افتد به طور پرشور در مورد فوق العاده بالا پایان گوشی های هوشمند آندروید و/یا مرسوم واقعی بی سیم از earbuds در علاوه بر این به موفق ترین در جهان K-pop.

پسر گروه یاد purple heart طرح و آرم هستند و گچ بری در سراسر خرده فروشی جعبه های کهکشان S20+ 5G BTS نسخه و جوانه+ BTS نسخه سابق آن نیز سنگ کامل بنفش به عقب و حتی کمی بنفش قلب حک شده بر روی دوربین رو به عقب ماژول. کهکشان جوانه+ BTS Edition در ضمن در snazzy بنفش-و-ترکیب سیاه و سفید در کنار بنفش و سیاه و سفید شارژ مورد به انتظارنشسته بودند با کمی بنفش قلب خود را در خارج.

هر چند که قطعا برای تلفن های موبایل… یک بیت بسیار, تمام, بنفش, لهجه و چاپی انجام می شود تقریبا شگفت آور, tastefully ساخت گوشی خاص و زیبایی به ببین حتی برای غیر BTS طرفداران. متاسفانه رسمی قیمت گذاری اطلاعات است که هنوز هم نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند برای برخی از این دلیل که ممکن است به خوبی معنی این مطلق سر turners خواهد بود به طور قابل توجهی گران تر از خود را “عادی” هستند.

برای کمک به مهر و موم معامله سامسونگ قصد دارد فروش گلکسی S20+ 5G BTS Edition با قبل از نصب BTS-الهام گرفته از تم ها و همچنین برچسب تزئینی و عکس ویژه کارت شامل تصاویر اعضای گروه. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, کسانی که قبل از سفارش تلفن بین 19 ژوئن و جولای 9 در ایالات متحده را دریافت 50 درصد تخفیف در کهکشان جوانه+ BTS Edition و همچنین به عنوان یک رایگان نسخه محدود BTS پوستر.

در ضمن Galaxy جوانه+ BTS نسخه قبل از دستور را به یک BTS شارژر بی سیم گنجانده شده است و اگر شما قبل از سفارش هر دو گوشی و درست بی سیم earbuds شما دنبال آن هستید در دو نسخه محدود پوستر. به طور طبیعی انتظار داریم بدون هیچ تغییری از نظر مشخصات و ویژگی ها, اگر چه آن را به طور کامل روشن نیست اگر گوشی Galaxy S20+ 5G BTS نسخه ارائه خواهد شد 128 یا 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>