یک دستگاه عجیب و غریب. وجود دارد هیچ چیز “مطلب” در مورد آن — آن است که سخت افزار یک 2019 گل سرسبد و قطعا آن را نگه می دارد خود را به عنوان یک بالا رده گوشی. شما می توانید می گویند که آن راه اندازی شده است به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت به

گوشی که هنوز کاملا خوب در حق خود در قیمت با تخفیف به عنوان به خوبی.

آن را بسیار با مشخصات مشابه و تا حدودی در همان محدوده قیمت. به طوری که S10 Lite ؟

خوب برای یک, آن را به یک صفحه تخت بنابراین شما ممکن است ترجیح می دهند Lite اگر شما نمی مانند سامسونگ را امضا لبه صفحه نمایش. آن را فراهم می کند یک صفحه نمایش بزرگتر منطقه برای پول کمتر اگر شما مقایسه آن را به طور مستقیم در برابر کهکشان S10 گوشی های. این شهر همچنین دارای یک دوربین مختلف ماژول اعمال نفوذ جدید سامسونگ سیستم تثبیت کننده که در نهایت از آن ساخته شده به S20 سری. اما آن را ندارد به یک لنز تله بنابراین اگر که برای شما مهم است — به دنبال یک کهکشان S10 به جای.

طراحی و صفحه نمایش

Samsung Galaxy S10 Lite است و نه یک دستگاه سنگین با 6.7 اینچ صفحه نمایش. آن 20:9 نسبت ابعاد با رزولوشن 1080 x 2400 پیکسل. این اتفاق را به پیکسل در هر اینچ تراکم پایین به 393 اما مطمئن باشید روی صفحه نمایش به نظر می رسد به اندازه کافی تیز.

این یک پنل Super AMOLED و رنگ خود را نگاه زرق و برق دار که ما استفاده می شود برای دیدن از سامسونگ. منوی تنظیمات دارای دو رنگ پروفیل رنگی, برای کسانی که می خواهند رنگ های اشباع شده و اساسی برای کاربرانی که ترجیح می دهند رنگ های طبیعی.

تیره حالت نور آبی را فیلتر و همیشه بر روی صفحه نمایش را یک بازگشت برای Galaxy S10, مطلب, مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی در سامسونگ گل سرسبد مجموعه ای از ویژگی های.

همه چیز در مورد طراحی بسیار “سامسونگ”. از پشت شیشه ای پنل منحنی سادگی به سمت لبه های صاف نگه داشتن قاب فلزی سرد و صاف به لمس و دکمه ها clicky. صفحه نمایش دارای یک برش برای عکاسی از دوربین در بالای مرکز (یک.k.یک. بی نهایت-O) نگه داشتن در خط با سامسونگ جدیدترین طراحی زبان. درست مثل S10 از 2019 در S10 Lite قدرت دکمه سهام توابع با بیکسبی. بر خلاف S10 از 2019 Lite هیچ جک هدفون.

دوربین

در مقایسه با دیگر S10 گوشی های سری گلکسی S10 Lite دارای یک دوربین مختلف ماژول. آن را معرفی جدید فوق العاده ثابت با تکنولوژی OIS توسط سامسونگ است که باعث می شود مطمئن شوید که ویدئوها بسیار با ثبات تر حتی اگر شما در حال quaking لرزش یا تکان دادن.

هیچ لنز تله در هیئت مدیره. شما یک دوربین به طور منظم با یک 48MP سنسور فوق العاده گسترده 12MP دوربین جدید ماکرو دوربین با یک سنسور 5MP. اگر شما می خواهید شما می توانید تمام قطعنامه 48MP تصاویر اصلی کم اما به طور پیش فرض آن را به 12MP عکس. عکاسی دوربین 32MP ساخت ما را عصبی است که آن را نشان می دهد کمی بیش از حد بسیاری از عیوب. در آن طول می کشد 6.6 مگاپیکسل عکس به طور پیش فرض.

پس چگونه کیفیت تصویر? دوربین انجام به خوبی در هر دو نور و محیط های تاریک. وجود دارد برخی از shutter lag می شود که بسیار برجسته هنگامی که شما حرکت می کند در داخل خانه و حتی بیشتر از آن زمانی که عکسبرداری در شب. این نمی بسیار الهام بخش اعتماد به نفس در ابتدا, اما ما رها شدند زمانی که ما شاهد عکس طبیعی با تیز, جزئیات و رنگ های زیبا.

به خوبی جزئیات را فراموش لبه در یک بیت oversharpened در زمان, اما ما فکر می کنم آن را به یک سطح قابل کنترل. عکس های شب فراموش کرده اند که غیر قابل اجتناب زرد رنگ به آنها را, اما ما در حال حاضر به بخشش که با توجه به چگونه به خوبی این دوربین در تاریکی مطلق.

ما بسیار تحت تاثیر قرار با زنده حالت فوکوس در این دوربین است. این که آیا شما استفاده از آن را برای عکس های سلفی و یا به صورت اصلی دوربین از پشت گوشی بسیار خوب در چیدن صحیح عمق زمینه و استفاده از مجازی بوکه با دقت و بدون برش به لبه و یا گم شده از شاخ و برگ.

که ماکرو دوربین… خیلی meh. آن 5MP سنسور معرفی سر و صدای زیادی در عکاسی و لنز زاویه گسترده ای تحریف موضوع امکانات بسیار کمی است. ما سعی کردیم از آن ما نبودند تحت تاثیر قرار ما متوقف شد و با استفاده از آن.

نیز وجود دارد حالت نرم افزار در, نرم افزار دوربین, اما شما به سرعت پیدا کردن وجود دارد این است که هیچ کنترل دستی بیش از تمرکز. شما تنها دریافت ISO تعادل رنگ سفید و کنترل قرار گرفتن در معرض. ما می دانیم که سخت افزار می تواند آن را انجام دهد (این همان داخلی به عنوان S10 تلفن) پس این واضح است حذف و فقط به “تحقیر” این مطلب را تجربه دوربین. ضربه کم!

وقتی که می آید به تلفن انجام خوبی است. این فیلم دقیق و تیز و رنگارنگ, فوکوس خودکار سریع است و حتی شب هم عملکرد رضایت بخش است. تثبیت کننده های جدید — یک ترکیب بین فیزیکی و دیجیتال تثبیت کننده — به نظر می رسد به انجام به خوبی در پاکسازی از لرزش دست اثر اما ما نیست دور توسط آن — آن را هنوز هم دارای محدودیت های آن است.

حتی وجود دارد یک ویدئو زندگی می کنند تمرکز حالت است که احتمالا یکی از بهترین دیده ایم و در عین حال به عنوان گوشی است که قادر به نگه دارید تا با ما در حال حرکت موضوع را با سهولت و با حداقل glitching در پشت.

صوتی

این جایی است که Galaxy S10 Lite را بدست آورده “lite” نشان. به عنوان مخالف به بالا ردیف گوشی های سامسونگ این یکی ندارد بلندگوهای استریو. در عوض شما با تکیه بر یک پایین-شلیک به راننده. این صدا نیست… اما این چیزی برای نوشتن یک مقاله بیش از هر. این honky در mids و واقعا ارائه مقدار عمق و وضوح. آن را دریافت کند تا به یک حجم خوب به طوری که شما هنوز هم شنیدن حلقه و آلارم هست.

همچنین هیچ جک هدفون.

نرم افزار و عملکرد

کهکشان S10 Lite همراه با سامسونگ OneUI 2.0 ساخته شده در بالای آندروید 10. وجود دارد هیچ گوشه برش از نرم افزار — شما می توانید از ویژگی های همان مجموعه به عنوان به طور منظم S10 و سریال جدید S20 سری. از بیکسبی به حالت صفحه نمایش تم های مفید, بازی سنتر, Knox, امنیت دیجیتال و تندرستی.

شما همچنین پیدا کنید که این گوشی دارای لبه پانل — شفاف رسیدگی در کنار, که به شما اجازه باز کردن کشو با برنامه های مورد علاقه و یا ویدجت. این ویژگی استفاده می شود منحصر به فرد به منحنی لبه گوشی های سامسونگ در گذشته است. در حال حاضر ما در نهایت آن را بر روی یک صفحه نمایش مسطح.

مسلح بودن با یک Qualcomm Snapdragon 855 و 8GB RAM آن ارائه شاخص درجه کارایی که به نوعی می رود که در برابر “Lite” پسوند در کنار نام آن است. با اینحال ما با عملکرد هر دو در حالی که مرور وب و بازی جدیدترین بازی ها در فروشگاه بازی — Shadowgun بازی های جنگی ندای وظیفه, تلفن همراه, نزاع و جدال ستاره ها, به نام چند.

گیلاس در کیک است که به روز رسانی نرم افزار. در حالی که آن را خیلی زود به می گویند اگر سامسونگ به دنبال از طریق در این, اما این شرکت رفته رسمی گفت که کهکشان S10 Lite را دریافت وصله های امنیتی هر ماه و دو آندروید ارتقاء پس از انتشار. به عبارت دیگر این تلفن خواهد شد به روز رسانی به آندروید, 12, سامسونگ-تضمین شده است.

عمر باتری

سامسونگ مطمئن ساخته شده با استفاده از فضای درون کهکشان S10 Lite بزرگ بدن — آن را نصب یک 4,500 میلی آمپر همراه در داخل و بله, آن را می توانید نگه داشتن چراغ برای مدتی! ما در استفاده از تلفن ما متوجه شدیم که شما می توانید در دو روز گذشته تنها با دمای معمولی استفاده کنید. اگر شما تمایل به بازی و تماشای بیش از حد بسیاری از فیلم های یوتیوب بر روی گوشی شما است که تلفن هنوز هم گذشته شما را از طریق روز. خوشبختانه OneUI را همیشه به شما اجازه می دانم که چقدر زمان شما را ترک کرده اند و بر اساس الگوهای استفاده خود را که از آن خواهد شد در طول زمان یاد بگیرند. یکی از چیزهایی که از دست رفته است هر چند شارژ بی سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im