Samsung Galaxy S10+ جیگر $550 تخفیف در آمازون

گران قیمت ترین کهکشان S10+ مدل در حال حاضر کمی کمتر از گران قیمت و به لطف یک قرارداد جدید ارائه شده توسط آمازون. ما در حال صحبت کردن در مورد سامسونگ top-of-the-line دستگاه برای نیمه اول سال 2019 که می آید با 1TB ذخیره سازی و 12GB RAM, بهترین کره جنوبی شرکت می تواند ارائه دهد.کهکشان S10+ 1TB هنوز هم هزینه های یک ثروت کوچک به این روز, بنابراین اگر شما واقعا می خواهید آماده به پرداخت تا $1,450 برای یک گوشی مدل. بدیهی است سامسونگ و دیگر خرده فروشان ایالات متحده سعی خواهد کرد برای تلفن جذاب تر با ارائه یک تخفیف بنابراین شما می تواند در نهایت با پرداخت کمتر از 1000 $برای یک.

در این مورد آمازون ارائه می دهد که عظیم $550 تخفیف در سامسونگ کهکشان S10+ 1TB. آنچه باعث می شود این معامله حتی بیشتر جذاب است که آمازون فروش ما نسخه ای از این گوشی که بدان معنی است که کسانی که خرید آن می توانید با استفاده از تمام حامل های عمده صرف نظر از اینکه آیا آنها با استفاده از GSM یا CDMA networks.

همچنین پس از آن ما مدل آن مجهز خواهد شد با Qualcomm Snapdragon 855 پردازنده به جای اگزینوس 9820 CPU در داخل نسخه بین المللی. مطمئن شوید برای بررسی از ما در عمق Samsung Galaxy S10+ نقد و بررسی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گل سرسبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de