سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 ارائه پیشنهاد جدید S-Pen قرار دادن

اول غیر رسمی توجه داشته باشید کهکشان 20 کدها آمده اند از یک ناشناخته منبع, نمایش برخی از تغییرات طراحی از تکرار قبلی ، Galaxy Note 10.

جدید S-Pen و حجم قرار دادن دکمه

مهمترین این کدها نشان می دهد که S-Pen در نهایت می توان نقل مکان کرد به سمت چپ گوشی پایین. حجم دکمه های نشان داده شده به حرف طرف همچنین در حال حاضر در سمت راست بسیار شبیه به آنها در دیگر کهکشان سامسونگ سری گوشی های هوشمند است.

ضخیم, طراحی, مسطح, صفحه نمایش

این منبع ادعا می کند که Galaxy Note 20 به کمی بیش از نیم میلی متر ضخیم تر از Note 10 و 10 Plus با اندازه کلی نزدیک به آن از توجه داشته باشید به علاوه 10.

از نظر طراحی تغییرات وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه قابل توجهی هستند. USB Type-C پورت است در وسط گوشی پایین با یک بلندگو در کنار آن. همان پانچ-سوراخ جلوی دوربین دیده می شود در یادداشت قبلی نیز نشان داده شده در اینجا.

پشت لبه های گوشی به نظر می رسد کمی خمیده شبیه به چگونه آنها در S20 فوق العاده در حالی که صفحه نمایش نشان داده شده است به تخت.

این مهم است به یاد داشته باشید که کسانی که تایید نشده ارائه و ادعا می کند بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که هر چیزی که ما می بینیم در اینجا دقیق است حداقل تا زمانی بیشتر قابل اعتماد نشت ظاهر می شود.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

سامسونگ گزارش آماده سازی برای راه اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20 با تاخیر برخی از زمان در ماه اوت در کنار Galaxy برابر 2.

توجه داشته باشید 20 رود که دوباره با یک به علاوه نوع و هر دو مدل را پشتیبانی 5G اتصال بدون در نظر گرفتن که آیا شما دریافت گل میمون یا تراشه Exynos نسخه.

قیمت توجه داشته باشید 20 است و انتظار می رود در اطراف $1,099 در حالی که توجه داشته باشید 20+ خواهد بود 100 دلار بیشتر است.

آنچه ما می دانیم در مورد Galaxy Note 20

ما باید تمام اطلاعات موجود در سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 در این صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im