سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 ممکن است یک وضعیت شاخص های اطراف آن پانچ سوراخ دوربین

ما دیده ایم اخیر عدم وجود نشانگر LED برای اطلاعیه ها در گوشی های هوشمند تولید کنندگان تلاش برای صفحه نمایش های بزرگتر و کوچکتر ناهنجاری اما سامسونگ به نظر می رسد برنامه ریزی برای بازگرداندن از ویژگی های مفید است.

به عنوان کشف شده توسط LetsGoDigital شرکت کره جنوبی به ثبت پنج اختراع ثبت شده طراحی با چین ملی مالکیت معنوی دولت (CNIPA) در اکتبر 16 2019. تمام اختراعات فراگیر ایده داشتن یک رابط گرافیکی در اطراف دوربین عکاسی از خود, که خود را در یک پانچ سوراخ بر روی صفحه نمایش.

در اختراع ثبت شده سامسونگ توضیح می دهد که این منطقه کوچک در اطراف دوربین می توان به عنوان یک شاخص برای بسیاری از اعمال مانند یک نوار پیشرفت برای هنگام دانلود فایل تصویری ضبط شاخص ،

بسیاری از ثبت اختراع نمونه در حال نشان دادن یک قرص به شکل پانچ سوراخ که نشان می دهد دو selfie دوربین داخل به جز دو نشان می دهد که یک دایره ماژول دوربین احتمالا برنامه ریزی شده برای یک محصول متفاوت خط. در ضمن ماژول های دوربین همیشه قرار گرفته در سمت چپ بالای صفحه نمایش به جز یک نمونه که در آن محور است.

ما در حال حاضر دیده می شود سامسونگ معرفی گوشی های هوشمند با قرص به شکل دوربین عکاسی از خود ماژول مانند اواسط سال 2019 Galaxy S10 5G, اگر چه شرکت های جدیدتر Galaxy S20 خط تنها ویژگی های یک تک پانچ سوراخ دوربین.

اگر کسانی که حق ثبت اختراع در حال رفتن به آن را به یک محصول ما می تواند منطقی است که فرض کنیم که این سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 برای اولین بار یکی گرفتن شاخص های اطراف آن پانچ سوراخ دوربین عکاسی از خود. علاوه بر این تایید می کند که آن را نمی خواهد که یک اینده زیر نمایش دوربین اما یک پانچ سوراخ selfie تیرانداز هنوز.

قبلا شایعات ادعا کرد که توجه داشته باشید 20 بود که هیچ پانچ سوراخ دوربین به عنوان گزارش ها نشان می دهد سامسونگ در حال آماده سازی برای به موقع آن را راه اندازی به احتمال زیاد اتفاق می افتد در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>