سامسونگ Galaxy M سری گوشی های هوشمند بودجه خط است که فروش آنلاین تنها. قدرتمند ترین مدل در سری باید رونمایی شود به زودی خواهد بود که این کهکشان M51. شایعه مشخصات شامل یک ستاره چین پنل OLED ساخت این احتمالا اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED به استفاده از یک صفحه نمایش ساخته شده توسط این گوشی را تولید کننده. گل میمون 730 SoC است که انتظار می رود در زیر هود همراه با 8GB حافظه و 128 GB از ذخیره سازی; در صفحه نمایش fingerprint scanner اعتقاد بر این است که به پردازنده. در اطراف برگشت یک چهار دوربین نصب است که شامل یک 64MP دوربین عقب. یک جلوی پانچ-سوراخ اهمیت را selfies.
روز جمعه بلوتوث منافع خاص گروه وب سایت نشان داد که کهکشان M51 شده بود با گواهی بلوتوث 5.0 روی. این فهرست همچنین نشان داد تلفن شماره مدل SM-M515F. آخرین شایعه تماس برای این گوشی منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر در خط با معمول یک تا دو ماه پس از دریافت گواهینامه.

در هند هر دو کهکشان سری M و Galaxy یک خط در حال سامسونگ در پاسخ به Xiaomi. دومی ارزش برای پول گوشی فروش خوبی در کشور که در آن Xiaomi محبوب ترین تولید کننده تلفن همراه. هند در جهان است دومین گوشی های هوشمند بازار; اما بودن یک کشور در حال توسعه قیمت گذاری بسیار حائز اهمیت است. در طول سه ماهه دوم سامسونگ سوم شد و در این کشور پس از Xiaomi و Vivo پس از حمل و نقل 2.9 میلیون گوشی از آوریل تا ژوئن. که پایین بود 60 درصد از 7.3 میلیون واحد آن تحویل داده شده در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im