Samsung Galaxy برابر Lite با $1,100 قیمت و برخی از تنزل رتبه احتمالا در آثار

Samsung Galaxy برابر 2 است که در حال حاضر تنها سه ماه دور از آن رونمايي اما شایعه حسن نیت ارائه میدهد از حداکثر Weinbach نشان می دهد این شرکت نیز ممکن است کار بر روی به طور قابل توجهی ارزان تر از مدل است که جست و خیز بر روی اکثر فانتزی اضافی.

هیچ نازک شیشه ای و کوچکتر صفحه نمایش خارجی

این محصول در سوال است که می تواند در نهایت به بازار عرضه شده به عنوان ” کهکشان برابر Lite 4G,’ شایع است به ویژگی های ترکیبی از قطعات از منابع قدیمی تر و جدیدتر گوشی های هوشمند راه اندازی شد بین 2018 و 2020.وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در اندازه و یا مشخصات صفحه نمایش اما سامسونگ است که گفته می شود نگه داشتن هزینه های پایین با پرش فوق العاده نازک شیشه ای معرفی شده در Galaxy Z تلنگر. این بدان معناست که کهکشان برابر Lite باید ویژگی های پلاستیکی صفحه مانند اصلی بریزید.

نشسته در کنار آن باید یک صفحه نمایش خارجی. جزئیات دقیق در دسترس نیست اما ممکن است شبیه به یک دیده می شود که در Galaxy Z تلنگر به جای Galaxy برابر را بسیار بزرگتر پیاده سازی.

ساندویچ بین جلو و عقب صفحه نمایش خواهد بود یک قاب آلومینیومی است. خارجی بخشی از کهکشان برابر Lite ظاهرا برای رفتن به حک شده از شیشه ای است که باید قادر به پشتیبانی از شارژ بی سیم.

احتمالا Snapdragon 865 اما هیچ 5G

در داخل کهکشان برابر Lite است گفت: به پایان Snapdragon 865 است که در حال حاضر مورد استفاده توسط کهکشان S20 فوق العاده. دومی یکی از سریعترین چیپست در بازار است و باید از این رو ارائه یک تجربه درخشان.

با وجود حضور 5G مودم به عنوان استاندارد هر چند اطلاعات نقاط نسبت به عدم پشتیبانی از نسل بعدی شبکه های تلفن همراه. سامسونگ ممکن است برنامه ریزی برای غیر فعال کردن این ویژگی در نرم افزار و یا آن را می تواند انتخاب های مختلف چیپ ست.

حداکثر Weinbach خود هشدار می دهد که او “مطمئن” در مورد پردازنده بنابراین قطعا وجود دارد یک شانس گل میمون 865 اطلاعات ممکن است اشتباه باشد. وجود دارد هیچ کلمه ای دیگر چه چیپ ست کهکشان برابر Lite ممکن است استفاده کنید در صورتی که مورد, اما, مسن, Snapdragon 855 که برجسته است در داخل کهکشان Z تلنگر است که قطعا یک نامزد.

بدون در نظر گرفتن آن باید زوج با 256GB حافظه داخلی و امیدوارم حداقل 8GB RAM, اگر چه دومی باقی می ماند تایید نشده در این مرحله است.

Samsung Galaxy برابر Lite, قیمت و اعلام تاریخ

Samsung Galaxy برابر Lite است که موسوم به ‘Winner2,’ گزارش خواهد بود در دسترس ساخته شده در سطح بین المللی در هنگام پرده برداری کرد. هیچ شرکت یا اعلام تاریخ انتشار فقط رتبهدهی نشده است, اما این می تواند اولین بازی در کنار Galaxy برابر 2 و Galaxy Note 20 سری در اوایل ماه اوت.

باید آن را به فروش می رسد در آینه و آینه بنفش و قیمت گذاری خواهد شد و بنا به گزارش ها در شروع $1,099 در ایالات متحده ساخت آن ارزان ترین تاشو در گوشی های هوشمند تا کنون. آن را نیز تبدیل به یکی از ارزان ترین گوشی سامسونگ flagships در دسترس در حال حاضر.

برای مرجع Samsung Galaxy S20 قیمت در $999 در ایالات متحده و بزرگتر کهکشان S20+ هزینه $1,199. کهکشان Z تلنگر و کهکشان S20 فوق العاده از سوی دیگر در دسترس هستند شروع در $1,380 و $1,399 بود.

عنوان اصلی Samsung Galaxy برابر است که گوشی های هوشمند هزینه های عظیم $1,980 و حتی جدیدتر Galaxy برابر 2 است که انتظار می رود به هزینه حداقل $1,780.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>