در هر صنعت خودی این شرکت آغاز شده است و سفارش قطعات بعدی آن foldable تلفن. این گوشی به احتمال زیاد وارد دوره تولید به زودی.

کهکشان برابر 2 خواهد شد بنا به گزارش رونمایی شود در کنار توجه داشته باشید کهکشان 20 در ماه اوت است. محموله انتظار می رود برای شروع در ماه سپتامبر.
بر خلاف Galaxy Z, تلنگر, کهکشان برابر 2 خواهد بود درست گل سرسبد گوشی. این صفحه نمایش اصلی را ظاهرا اندازه گیری 7.59 اینچ و پشتیبانی از یک نرخ refresh از 120 هرتز. صفحه نمایش است که انتظار می رود به یک پانچ سوراخ به خانه دوربین عکاسی از خود و احتمالا خواهد بود سازگار با S-Pen بیش از حد. آن را نیز ظاهرا به ارث می برند Galaxy Z تلنگر فوق العاده نازک شیشه ای است که باید آن را با دوام تر از کهکشان برابر آن را به عنوان با استفاده از پلی آمید (PI) پلاستیک است که بیشتر مستعد به خش.
مقابل صفحه نمایش گزارش شده بود 6.23 اینچ و گوشی را به رخ کشیدن سه دوربین نصب (12MP+16MP+64MP) با دو تثبیت کننده تصویر نوری.
سامسونگ ظاهرا eyeing فروش نزدیک به 3 میلیون واحد در سال جاری است که برای تلفن های موبایل کاملا خوش بینانه با توجه به این که هدف شد 500,000 واحد برای Galaxy برابر سال گذشته است. کاهش قیمت می تواند کمک به این شرکت رسیدن به این هدف است.

اما foldable نمایش هنوز یک تکنولوژی جدید و آن را برخی از زمان قبل از هزینه های قابل ملاحظه ای سقوط. در این سال هر چند سامسونگ به احتمال زیاد کاهش قیمت 100 دلار فقط, که بدان معنی است که این دستگاه احتمالا در شروع $1,880.

برای اصلی ترین خریداران این قیمت خواهد بود و غیر قابل هضم و اگر سامسونگ است که تنها هدف قرار دادن طاقچه مصرف کنندگان آن را احتمالا باید یک زمان سخت در رسیدن به آن هدف فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de