Samsung Galaxy A71s 5G UW می تواند اولین mid-ranger در ورایزون 5G mmWave شبکه

با توجه به XDA حداکثر Weinbach اواسط محدوده Samsung Galaxy A71s 5G در راه است به Verizon با شماره مدل SM-A716V. بر اساس برخی از اسناد و مدارک قانونی که XDA کشف این گوشی به بازار عرضه خواهد شد به عنوان کهکشان A71s 5G UW. UW مخفف “Ultrawide” که در مورد Verizon اشاره به حامل mmWave 5G سیگنال. در حالی که این امواج رادیو و تلویزیون نیست سفر دور آنها انجام ورزش های بزرگتر ظرفیت ترافیک شبکه و ارائه دانلود سریع تر داده ها با سرعت.
ایالات متحده نسخه از Galaxy A71s 5G از جمله UW, مدل, گزارش خواهد بود و مجهز به Snapdragon 765 چیپ ست. که به معنی آن می آید با یکپارچه 5G مودم تراشه که در این مورد پیکسل, X52. دومی پشتیبانی از هر دو mmWave و زیر 6GHz 5G سیگنال. و اگر 5G UW بخشی از گوشی های نام آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل Verizon استفاده کرده و آن را با دیگر گوشی های 5G که اتصال به آن mmWave سیگنال مانند وان پلاس 8 5G مدیر Samsung Galaxy S20 5G UW و LG V60 5G ال جی UW.
به عنوان Weinbach اشاره $350 5G موتور مدها فنی را موتور Z3 و موتور Z4 اول کم قیمت “mid-range” 5G گوشی در بزرگ قرمز صف. اگر ما به سادگی فراموش کرد که 5G موتور مدها وجود دارد (به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان) کهکشان A71s 5G UW ظاهرا خواهد بود که برای اولین بار درست در اواسط محدوده گوشی برای کار با ورایزون mmWave 5G شبکه.

آن را محدود دسترس mmWave سیگنال است که در ساخت ساخت ورایزون شبکه 5G را تا زمانی که کامل است. اما به شما می گویند آنچه در مورد T-Mobile? که حامل یک کشور 5G شبکه. تفاوت در این است که T-Mobile استفاده می شود پایین آن-گروه 600MHz طیف به صورت لایه پایین از آنچه در آن خواستار آن 5G لایه کیک است. کم باند سیگنال سفر دورتر از بالا باند سیگنال نفوذ سازه بهتر است اما فراهم نیست و ظرفیت و یا تحویل به سرعت در دسترس است با mmWave سیگنال. است که چرا ورایزون دانلود دیتا با سرعت سریع تر از T-Mobile در حال حاضر. اما همه چیز می تواند تغییر کند. پس از T-موبایل خود را به اتمام ادغام با حداکثر سرعت دویدن آن را در زمان در اختیار داشتن دومی 2.5 GB اواسط باند طیف و لایه میانی آن 5G لایه کیک است. و آن ردیف ارائه شده است دانلود دیتا سرعت به عنوان سریع به عنوان 1Gbps در شهر نیویورک است. بالا بعد از کیک mmWave طیف.

Verizon در حال رفتن به اضافه کردن برخی از اواسط باند طیف خود را. در اوایل این ماه ما به شما گفت که آن را تا به حال خواسته FCC برای اجازه به آزمون 100MHz از اواسط گروه طیف در 3.7 GHz-3.8 GHz band در Sunnyvale کالیفرنیا; Basking ریج نیوجرسی; Westlake تگزاس; و گرند رپیدز و لانسینگ, میشیگان. در دسامبر 8th, FCC خواهد شد و شروع فرآیند مزایده خاموش 280MHz از اواسط گروه طیف در C-band پوشش 3.7 GHz-3.98 GHz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im