بزرگترین ویژگی های جدید است که شما متوجه خواهد شد که این حرکت جدید ناوبری. شما می توانید به حرکت ناوبری با رفتن به تنظیمات صفحه نمایش و نوار ناوبری. با این ناوبری جدید شما کش رفتن از پایین برای رفتن به صفحه اصلی و صفحه نمایش و کش رفتن از پایین و نگه دارید آن را برای یک لحظه به خود برنامه های اخیر و ضربه تند وشدید زدن از هر دو طرف گوشی به بازگشت یک گام.

برای همه چیز این است که تقریبا همان رابط کاربری است که شما حتی گران تر از گوشی های سامسونگ مانند Galaxy S10 سری.

یکی از اصلی ارتقاء در کهکشان A51 بیش 2019 مدل A50 می آید در بخش دوربین. جدید وجود دارد رزولوشن بالاتر دوربین اصلی این بار با یک 48-مگاپیکسل سنسور با رزولوشن بالاتر گسترده ای فوق العاده دوربین و همچنین به عنوان یک نام تجاری جدید ماکرو لنز دوربین است. دوربین اصلی می تواند در حال حاضر نیز فیلم برداری با کیفیت 4K در حالی که دوربین جلو نیز بهبود یافته به, بهتر, 32-سنسور مگاپیکسلی. در اینجا یک نمای کلی سریع از دوربین نصب بر روی A51:

شما می توانید ببینید که وجود دارد یک تفاوت جزئی در رنگ ها هنگامی که با استفاده از اصلی و گسترده ای فوق العاده دوربین های دیجیتال, و شما می توانید جزییات بیشتری در هنگام استفاده از دوربین اصلی:

همچنین شما می توانید زنده از حالت تمرکز در هیئت مدیره است که بسیار مفید هنگامی که شما می خواهید به تیرگی پس زمینه و ساقه پرتره.

از آنجا که شما لازم نیست که یک لنز تله و دوربین اعمال نمی دیجیتال محصول زنده در حالت فوکوس استفاده می شود برای مردم دورتر و به خوبی کار نمی کند اگر شما می خواهید برای گرفتن یک عکس از کسی ، شما می توانید این را در سوم تصویر بالا که در سر من به نظر می رسد از نسبت و قطعا چاپلوس نیست.

جلو شما باید 32 مگاپیکسلی روی گلکسی که قطاری مناسب و معقول به دنبال عکس های سلفی و همچنین می توانید ضبط فیلم های 1080p. شما می توانید عکس های سلفی در حالت گسترده ای اگر شما می خواهید به تناسب بیشتر مردم در قاب و یا شما همچنین باید یک حالت زوم کدام مناسب تر است اگر آن را فقط به شما در تصویر. در اینجا چند نمونه:

تصویری با کیفیت

شما هم اکنون می توانید ضبط با کیفیت 4K اما با برخی از محدودیت های مهم

قابل توجه ترین ارتقا در A51 است که اضافه شده قابلیت ضبط ویدیو 4K در 30 فریم در ثانیه با استفاده از دوربین اصلی در پشت دستگاه 2019 مدل A50 می تواند تنها فیلمبرداری در حداکثر وضوح 1080p.

4K ویدئو در Galaxy A51 اما واقعا قابل مقایسه با 4K فیلم از تلفن های پایان بالاتر عمدتا به دلیل شما می توانید تعداد زیادی کمتر از جزئیات با وجود رزولوشن بالاتر. این مسئله بزرگ با A51 به صورت تصویری بورس فقیر محدوده دینامیکی است که بهترین نمونه هنگامی که به دنبال در روشن تر بخش هایی از یک صحنه که تقریبا همیشه پر از شکوفه بود و به نظر نمی آید خوب است. در یک نکته مثبت continuous auto focus, به نظر می رسد به انجام یک شغل مناسب و معقول است و آن را بسیار سریع برای به دست آوردن تمرکز به عنوان آن را با استفاده از پیکسل های تشخیص فاز برای فوکوس.

یک محدودیت برای نگه داشتن در ذهن است که هنگامی که شما شروع به ضبط ویدیو با دوربین اصلی آن است که غیر ممکن است برای تبدیل به فوق العاده گسترده ای یکی. شما می توانید ضبط ویدئو با فوق العاده گسترده, اما شما باید آن را انتخاب کنید قبل از شروع ضبط و سپس هنگامی که شما آمار دکمه ضبط شما می توانید زوم در در همه.

در شرایط ثبات مانند اکثر گوشی های سامسونگ در اینجا شما باید دو گزینه های مختلف. یکی از اولین است و نه تهاجمی ترین, اما آن را به طور پیشفرض فعال است و آن را با استفاده از دوربین اصلی است که به بهترین شکل ممکن تصویر با کیفیت. اگر شما مجبور به اولویت بندی پایداری, با این حال, شما می توانید سوئیچ موجی آیکون دست در رابط کاربری دوربین به فعال کردن فوق العاده, ثابت, حالت بسیار خوبی انجام تثبیت کننده اما اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از آن را در این ویدئو سوئیچ به یک محصول فوق العاده گسترده ای دوربین و شما از دست دادن مقدار کمی از نظر جزئیات.

به طور کلی وجود دارد کاملا چند محدودیت است که دوربین در A51 نه ایده آل برای علاقه مندان به ویدئو, اما اجازه دهید همچنین نگه داشتن در ذهن که این مقرون به صرفه تلفن و شما نمی توانید انتظار همه چیز در آن است.

صدا و بلندگو

این A51 امکانات یک واحد پایین شلیک بلندگو و… این کار انجام می شود اما نمی مرسی شما را در هر راه.

آن را فاقد ویژه در فرکانس های پایین تر و باس و صدا با کیفیت است tinny. ما شنیده ام راه بهتر سخنرانان اما مسلما بسیاری از آنها در بیشتر گوشی های گران قیمت.

ما همچنین باید یک بار دیگر ذکر است حضور یک جک هدفون 3.5 mm و حتی مجموعه ای از پایه هدفون در گوش شامل به صورت رایگان در جعبه.

عمر باتری و شارژ

کهکشان A51 همراه با 4000 mAh همان اندازه به عنوان سلف خود A50 و عمر باتری جامد است.

ما یک روز کامل استفاده بدون هیچ گونه نگرانی و اگر شما استفاده نمی همیشه در گزینه های روی صفحه نمایش و چسب را به گوشی خود را, شما باید قادر به آخر یک روز و نیم و یا حتی دو روز کردن شارژر.

ما همچنین اجرای تعدادی از تست باتری قادر به دقیقا تعیین انتظار عمر باتری در A51.

تست باتری #1: مرور وب

برای اولین بار ما در حال دیدن سایت آزمون کهکشان A51 به ثمر رساند واقعا چشمگیر و 11 ساعت و 35 دقیقه راه بالاتر از متوسط برای اکثر گوشی های. در مقایسه با رقبای مستقیم آن گوگل صفحه 3a و صفحه 3a XL هر دو گل حدود 10 ساعت در همان آزمون است.

تست باتری #2: جریان ویدئو

ما تست دوم شامل پخش فیلم های یوتیوب, چیزی که بسیاری از مردم لذت بردن از انجام کار روزانه. برای جریان ویدئو های A51 به ثمر رساند و 8 ساعت و 35 دقیقه توقف پخش ویدئو. این ضرب و شتم صفحه 3a با دو ساعت و آن نیز 15 دقیقه طولانی تر از آنچه پیکسل 3a XL به طول انجامید.

تست باتری #3: بازی های 3D

در نهایت ما سوم آزمون نشان می دهد چه مدت شما در گذشته برای بازی های 3D. اینها خواستار ترین نوع از بازی ها از جمله عنوان Fortnite و PUBG. در اینجا این کهکشان به ثمر رساند و 6 ساعت و 40 دقیقه است که همچنین یک امتیاز بزرگ است. آن را طولانی تر از صفحه 3a که به ثمر رساند و 6 ساعت و 7 دقیقه اما کمی کوتاه تر از 6 ساعت و 55 دقیقه که 3a XL edition به طول انجامید. به طور کلی آزمایش های ما نشان می دهد که کهکشان A51 قطعا راه نمرات بالاتر از متوسط از نظر عمر باتری است.

PhoneArena کل باتری نمره

شما همچنین دریافت 15 وات شارژر سریع در جعبه کمک می کند که سوخت تا باتری خشک کمی سریع تر است. چگونه سریع شما بپرسم ؟ نگاهی به شرح زیر است:

  • در 15 دقیقه: شما 16 درصد شارژ
  • در 30 دقیقه: 31%
  • 45 دقیقه: 47 درصد
  • 1 ساعت: 63%
  • 1 ساعت و 45 دقیقه: 100% شارژ کامل

متاسفانه هیچ پشتیبانی از شارژ بی سیم بر روی این تلفن خواهد شد و شما نیاز به تکیه بر روی کابل به آب آن است.

قیمت و جایگزین

قیمت در حدود $350 این هزینه های تلفن همراه را به عنوان مقدار به عنوان صفحه 3a یا آیفون 7

کهکشان A51 آغاز می شود فروش در ماه ژانویه سال 2020 در قیمت با شروع از $350 (360 یورو) در حالی که سلف خود A50 باقی می ماند در فروش در قیمت با تخفیف از 280 یورو.

اما قابل توجه ترین رقیب گلکسی A51 است که گوگل صفحه 3aیک تلفن با یک گل سرسبد درجه دوربین به فروش می رسد در حدود همان قیمت. این صفحه 3a نه تنها دارای مزیت برتر دوربین همچنین دارای عملکرد نرم و صاف و تمیز رابط کاربری است که برای اندروید به روز رسانی در زمان.

در حدود همان قیمت A51 شما همچنین می توانید خرید یک آی فون 7یک گوشی که در اصل راه اندازی در اواخر سال 2016 اما هنوز هم ویژگی های یک پردازنده سریعتر و دسترسی به اکوسیستم اپل. این A51 ارائه می دهد بسیار بالاتر کیفیت صفحه نمایش و عمر باتری طولانی تر اما تفاوت در دوربین و عملکرد است که در واقع به نفع آیفون 7.

نتيجه گيری و نمره نهایی

در حالی که اصلی Galaxy A50 ارائه ارزش باور نکردنی برای پول در سال گذشته به فروش می رسد و در میلیون ها نفر در سراسر جهان, جدید Galaxy A51 بسیار اندکی ارتقا نیست که ارائه دلیل زیادی برای ارتقا و نمی تحت تاثیر قرار دادن که خیلی.

بله, آن را خوب به دنبال تلفن ارائه می دهد که یک صفحه نمایش AMOLED و عمر باتری بسیار خوب است و ما از ذهن نیست پلاستیک ساخت اما این دوربین های جدید ارائه نمی دهد بسیاری از بهبود و به مراتب کمتر قادر به از دوربین بر روی رقیب پیکسل 3a و یا حتی آی فون 7. بدتر هنوز, عملکرد underwhelming و تلفن اغلب لکنت هنگامی که با کمی کار مشکل تر است.

در پایان روز, کهکشان A51 صرفا یک مناسب و معقول تلفن اواسط محدوده احساس می کند که کمی گران است آنچه در آن است و قطعا یک تهدید به صفحه 3a.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im