Samsung Galaxy A51 و A71 آخرین به روز رسانی اضافه کردن Galaxy S20 امکانات

دو نفر از سامسونگ جدید ترین اواسط محدوده کنترل گوشی های هوشمند نیز در دسترس در ایالات متحده آمریکا کهکشان A51 و A71 را فقط دریافت به روز رسانی های مهم است که اضافه کردن چندین کهکشان S20 ویژگی های. بسیاری از این ویژگی ها مربوط به دوربین و راه کاربران ضبط تصاویر در حالی که تغییرات دیگر شامل به اشتراک گذاری فایل.بنابراین اگر شما با استفاده از هر کدام از این دو Samsung mid-range همراه آخرین به روز رسانی خواهد شد از ویژگی های جدید به نام تک را که به شما اجازه ضبط تا ده ثانیه از فیلم با استفاده از ضبط حالت مانند زندگی می کنند تمرکز, هوشمند, محصول, ویدیو و AI فیلتر به طور همزمان.

در بالا از آن, سامسونگ چندین نرم افزار گزینه های حالت از آن کهکشان S20 flagships مانند فوکوس دستی سرعت شاتر و کنترل است. همچنین شب Hyperlapse و فیلتر ویژگی جدید به کاربران اجازه ایجاد خود شخصی فیلتر تصویر با استفاده از تصاویر آنها در حال حاضر دستگیر شده است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, انگشت شماری از ویژگی های گنجانده شده در این به روز رسانی بیش از حد. ما به طور خاص اشاره به سریع و به اشتراک گذاری موسیقی که دقیقا همان چیزی است که نام خود را نشان می دهد: اجازه می دهد تا شما را بلافاصله به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئو و موسیقی است.

با به اشتراک گذاری سریع شما می توانید گزینه ای برای به اشتراک گذاری رسانه ها در گالری بلافاصله به کاربرانی که در این نزدیکی هست و تنها با ضربه زدن یک دکمه. موسیقی به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا کاربران متعدد اتصال به یک بلندگوی بلوتوث به طور مستقیم از طریق کاربر گوشی های هوشمند. آن را برای تلفن های موبایل پیچیده اما واقعا اگر شما به دنبال step-by-step guide.

نیز وجود دارد یک زن و شوهر از صفحه کلید و, گالری پیشرفت اضافه شده که به کاربران اجازه می دهد برای ترجمه متن به طور مستقیم از صفحه کلید سینی و همچنین دیگر کیفیت زندگی را بهبود. یکی از این ویژگی های جدید پاک است که اجازه می دهد تا شما گروه تا 100 تصاویر شات متوالی را در یک بسته نرم افزاری به آن را آسان تر برای مشاهده و سازماندهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>