به عنوان گزارش شده توسط SamMobile سامسونگ ساخته شده است یک کمک مالی از $2.64 میلیون به اتحادیه ها و دولت های ایالتی در هند اضافی کمک مالی از $658,000 برنامه ریزی شده برای ایالت اوتار پرادش و تامیل نادو. کسانی متحده به تنهایی حاوی حدود 272 میلیون نفر با 1,864 که در حال حاضر تایید آلوده با این ویروس با توجه به داده های گزارش از ویکیپدیا و سازمان بهداشت جهانی است.سامسونگ نیز اهدا $1.97 میلیون دلار به هند PM مراقبت صندوق تاسیس شده در ماه گذشته با اهداف مبارزه و مهار شیوع کروناویروس و هر آینده بیماری های همه گیر با زمان حضور نخست وزیر هند در خدمت به عنوان رئیس. علاوه بر این سامسونگ پرداخت شده است به تازگی به روز شده اجازه دهید به شهروندان هند کمک به صندوق به طور مستقیم از طریق خود کهکشان گوشی های هوشمند و قرص.

کره جنوبی غول قبلا اهدا متعدد منابع را به بیمارستان محلی از جمله ماسک و دستکش و مادون قرمز دماسنج و تصفیه کننده هوا. در یک مشابه حرکت به اپل و سامسونگ در حال حاضر بیش از حد تطبیق آن کارکنان کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس.

ما پیش از این گزارش داده اند که در اپل همچنین اهدای 10 میلیون ماسک برای آمریکا و برخی از آسیب دیده ترین مناطق در اروپا همراه با بیش از 7 میلیون دلار به کروناویروس بهبود تلاش در چین با تیم کوک مدیر عامل شرکت به طور فعال نشان دادن حمایت خود نسبت به کشور در طول زمان دشوار است.

هند یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند بازار با سامسونگ حال آن بالا فروش نام تجاری چندین سال در یک ردیف گهگاه به پیشی گرفته توسط Xiaomi. و به عنوان بازار هند صورت نمایی رشد می کند بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند در حال افزایش تلاش های خود را برای ایجاد حضور خود را بر روی آن.

در Q4 از 2019, سامسونگ, شد, هند بهترین دوم-فروش گوشی های هوشمند با نام تجاری فقط در پشت Xiaomi با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Canalys شرکت بر اساس فروش در حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im