سامسونگ به ارمغان می آورد سه ویژگی های قابلیت دسترسی به بیکسبی چشم انداز

سامسونگ همچنان به شرط بندی در بیکسبی آن خانه-دم دستیار مجازی تعبیه شده در بسیاری از دستگاه های کهکشان. به این ترتیب سه ویژگی های قابلیت دسترسی به تازگی اضافه شده است به بیکسبی چشم انداز سامسونگ را در گوگل لنز از ویژگی های.

دسترسی به ویژگی های مانند سریع خواننده صحنه Describer و رنگ سنج شده است به طور خاص طراحی شده برای کمک به افراد با آسيب بينايی برای استفاده بهتر از دستگاه های کهکشان.

با قضاوت بر اساس آنچه آنها انجام می دهد تمام ویژگی های قابلیت دسترسی به نظر می رسد به همان اندازه مفید است. برای مثال سریع خواننده به خواندن متن نوشته شده در زمان واقعی بهبود گسترده با هدف کاربران با اختلالات بصری. آن را نیز می تواند تشخیص بیش از 1000 مشترک اشیاء و آیتم ها و پشتیبانی از زبان 57.

صحنه Describer دقیقا همان چیزی است که نام آن نشان می دهد – آن را به کاربران ارائه می دهد شرح تصاویر مانند اسیر صحنه و دریافت تصاویر و بنابراین ساخت آن را آسان تر برای کاربران برای شناسایی و حرکت را از طریق موانع.

در نهایت, رنگ سنج شناسایی رنگ ها برای کسانی که نمی تواند تمایز بین آنها را. آن را با استفاده از دوربین گوشی برای اسکن جسم و سپس به اطلاع کاربران از رنگ مورد است که فقط اسکن شده. این ویژگی جدید می توانید تشخیص بین 33 رنگ های مختلف برای لحظه ای.

تمام ویژگی های قابلیت دسترسی اعلام کرد سامسونگ در حال حاضر در دسترس بر روی دستگاه های کهکشان های بیکسبی دستیار مجازی با بیکسبی Vision 3.5 و بالاتر. سریع خواننده و رنگ آشکارساز به طور گسترده ای در دسترس است اما صحنه Describer محدود است به چند بازار برای هم بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de