سامسونگ به ارمغان می آورد کاملا گسترده یک UI 2.1 به روز رسانی توجه داشته باشید کهکشان 9

تجاری منتشر شد که پشت یکی UI شد چیزی نشده هنوز توجه داشته باشید کهکشان 9 به ثمر رساند آن بزرگ به روز رسانی نرم افزار سامسونگ آخرین آندروید پوست اعمال شده در بالا حدود 18 ماه پیش.

بسیار پیش بینی به روز رسانی زندگی می کنند تنها در یک کشور… برای لحظه ای

در حالی که سامسونگ شایع است به تحویل یک نسخه 2.5 از آن به طور فزاینده ای محبوب اختصاصی رابط کاربری با توجه داشته باشید کهکشان 20 سری در اوت نیز وجود دارد یک UI 2.1 به روز رسانی در اطراف موجود این شرکت گل سرسبد نمونه کارها. از پیش نصب شده در کهکشان S20, S20+, S20 فوق العاده و Galaxy Z, تلنگر, این به سرعت ساخته شده راه خود را بیش از حد هوا به کهکشان S10 S10+, S10e, توجه داشته باشید, 10 نکته, 10+ و حتی S10 Lite و توجه داشته باشید 10 Lite.
به طور طبیعی همه ما انتظار کهکشان S9, S9+ و توجه داشته باشید 9 به دنبال کت و شلوار در مدت کوتاهی پس از آن, اما ترسناک شایعه پیشنهاد کرد که ممکن است هرگز اتفاق می افتد از چند ماه برگشت. آن را به عنوان معلوم شد هیچ چیز به ترس به عنوان به روز رسانی نرم افزار در حال حاضر نورد را به یکی از سه فوق 2018-عرضه بالا و اندرز در حداقل یک بازار اروپا است.

در اینجا است که چرا یک UI 2.1 است مانند یک معامله بزرگ

در حالی که توجه داشته باشید 9 به روز رسانی است نه کاملا به عنوان ویژگی های بسته بندی به عنوان نرم افزار در حال اجرا بر روی Galaxy S20 خانواده حق کردن خفاش وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای سرد به رهبری راه خود را OTA شروع با دو ویژگی به نام سریع و به اشتراک گذاری موسیقی به اشتراک بگذارید.

سابق اساسا اجازه می دهد تا شما را به سرعت به اشتراک گذاری فایل ها با چند مردم در این نزدیکی هست در حالی که دومی خود را گسترش تلفن زوج اتصال بلوتوث به طوری که شما نمی نیاز به قطع برای کسی که دیگری را به بازی موسیقی خود را در یک یا بلندگو استریو خودرو.

سپس شما باید تک را بسیار راحت (و پیچیده) هوش مصنوعی مبتنی بر فن آوری را قادر می سازد با گرفتن چندین عکس و فیلم به طور همزمان از آن به طور خودکار انتخاب شده بنابراین شما نمی نیاز به بلند کردن انگشت به تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را با برخی از حرفه ای به دنبال مهارت های عکاسی.

صحبت از نرم افزار عکاسی و ویدئوگرافی یک UI 2.1 به روز رسانی همچنین می افزاید: یک مجموعه مفید از ابزار برای توجه داشته باشید کهکشان 9 از جمله کنترل دستی بیش از سرعت شاتر قرار گرفتن در معرض سطح و تنظیمات ISO برای کمک به فیلمسازان مشتاق زحمت محدود مهارت خود را.

اوج مقیاس در سنگین 1.2 GB یا بیشتر داغ جدید goodie بسته شامل نامشخص “دستگاه بهبود ثبات و رفع اشکال” بیش از حد و همچنین ژوئن 2020 وصله های امنیتی تازه از گوگل را در فر. اگر این ثابت نمی کند سامسونگ موفق به بسیار بهبود آن پشتیبانی نرم افزار, بازی, در ماه های اخیر ما نمی دانیم که چه خواهد شد. در حال حاضر اگر تنها این شرکت قادر به ارتکاب به سه نسخه سیستم عامل به روز رسانی توجه داشته باشید 9, بر خلاف نوت و S8 اواز یا موسیقی دو نفری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>