سامسونگ و اپل تا به حال نه چندان وحشتناک سه ماهه در آمریکا به بازار گوشی های هوشمند

هند بود و بدیهی است که نه تنها عمده گوشی های هوشمند بازار منفی نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه های اخیر اما اگر چه همه چیز خیلی بد بود در آمریکا و همچنین بین آوریل و ژوئن آخرین اطلاعات جمع آوری شده و منتشر شده توسط مقابل تحقیقات مسلما به نظر می رسد بهتر از هفته گذشته Canalys گزارش.

همه چیز در نظر گرفته است که به طور قابل توجهی کوچکتر رها ثابت می کند که ما بازار گوشی است به خصوص “انعطاف پذیر” با توجه به قرابت بالای محققان و تحلیلگران واقع پشتیبانی می شود و برجسته توسط ژوئن 2020 تعداد فروش در خاص است.

سامسونگ و اپل اعداد پایین اما نه بسیار

بله هر دو غول تکنولوژی به فروش می رسد به مراتب کمتر از دستگاه های تلفن همراه stateside در ماه آوریل تا ژوئن 2020 پنجره در مقایسه با همین دوره زمانی در سال گذشته است. اما هر دو شرکت با تجربه نیز پایین تر از متوسط کاهش می یابد.
در مورد سامسونگ ما به فرض جدیدترین اعضای اواسط محدوده Galaxy یک خانواده به شدت عملکرد بهتری نسبت به خود پیشگامان داده است که بالا پایان Galaxy S20 سری فعالانه در طول خود را افتتاح چهار ماه (با شروع در ماه مارس) ظاهرا 38 درصد کمتر از ارقام مشابه متصلب توسط کهکشان S10 وارد زمین بین ماه های مارس و ژوئن 2019.

در ضمن اپل حجم عمدتا توسط شناور نگه داشته محبوبیت این بودجه دوستانه دوم-gen آی فون SE شد که بسیار موفق تر stateside با تشکر شگفت انگیزی جذاب تبلیغات ارائه شده توسط هر کس از خارج به مترو توسط T-Mobile و تقویت موبایل. آیفون SE (2020) اثبات می شود به خصوص عاقلانه حرکت اپل بخشی به عنوان 4.7 اینچ صفحه نمایش گوشی بعید است که به بروز “سقوط 5G آیفون فروش.”
چرا که اکثر مردم خرید این شرکت آخرین جمع و جور مدل آیفون را هرگز در نظر گرفته 5G را فعال کنید, آیفون, 12 نوع تغییر از آی فون 6s یا دستگاه یا به طور مشابه مقرون به صرفه آندروید سرباز.

جالب, Alcatel شد یکی دیگر از قوی Q2 سال 2020 مجری در واقع کانت کردن اپل در شرایط آن سال در سال فروش از طریق تکامل تشکر در درجه اول به “جامد فروش در داخل دولت یارانه برنامه ها و درون کانال های اعتباری.”

ال جی وان پلاس و موتورولا تا به حال به خصوص خشن, سه ماه

اگر چه شما ممکن است انتظار ما فروشگاه تعطیلی بر کسانی که با قوی تر خرده فروشی حضور بیشتر این برندها که تجربه بزرگترین کاهش در Q2 فروش نیست دقیقا بسیار قابل مشاهده و فعال در آفلاین خرده فروشی چشم انداز به هر حال.

تا آنجا که ال جی و موتورولا و شاید به خصوص ZTE نگران است که ممکن است چیزی برای انجام با این واقعیت اعتباری کانال های صدمه دیده شد بیش از دائمی تقاضا است. دائمی کانال بودند همچنان در حال افزایش عظیم در افزایش آنلاین فروش گوشی های هوشمند اما حتی اگر ملت ارائه دهندگان خدمات بی سیم تمام حمل کاملا چند ال جی و موتورولا گوشی های این آشکارا موفق به تولید بسیار علاقه آنلاین در اوج COVID-19 بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

سه ماهه راه در واقع به پایان رسید در یک یادداشت بالا با “مقید کردن تقاضا ایجاد شده توسط هفته از فروشگاه تعطیلی” و محرک چک و در نتیجه نامشخص در سال در سال در پرش کلی ژوئن فروش. آن باقی مانده است دیده می شود اگر بازار خواهد بود قادر به سوار شدن به موج که از بهبود به Q3 چه چیزهایی هستند نه به دنبال بسیار امیدوار کننده برای سامسونگ کهکشان S20 فهرستی مثلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im