صفری 14 را بیومتریک ورود به وب سایت بر روی آی فون و مک

به عنوان ما زندگی مجازی رشد بیشتر و بیشتر پیچیده و گسترده دسترس امنیتی بیومتریک همچنان به گسترش است. تقریبا در هر بخشی از ما رد پای دیجیتال در حال حاضر می توان از طریق اثر انگشت یا ویژگی های صورت, اما آن را مانند به نظر می رسد اپل آماده است تا به چیزهایی فراتر از ‘تقریبا”.

به عنوان بخشی از مجازی WWDC سال 2020 WebKit مهندس Jiewen قهوهای مایل به زرد معرفی پشتیبانی برای احراز هویت وب API در سیاحت اکتشافی در افریقا 14 برای iOS و Mac. وب سایت خواهد شد در حال حاضر توانایی به استفاده از یک دستگاه اپل ساخته شده است در سیستم های احراز هویت برای سریعتر و آسان تر باری اساسا قادر می سازد بیومتریک پشتیبانی از هزاران نفر از موارد استفاده نیست و ممکن است قبل از.

و یا بسیاری از ترین برنامه های iOS نیاز به یک سطح بالاتری از امنیت در حال حاضر پشتیبانی بیومتریک ورود از طریق چهره شناسه یا ID لمسی, اما آن را متفاوت برای مرورگر و رایانه های شخصی که در آن کاربران به طور کلی گیر در تایپ کردن نام کاربری و رمز عبور خود را—و بیشتر از نه انتظار برای یک 2FA کد برای رسیدن به از طریق پیام متنی, و همچنین.

پس از این API پشتیبانی می شود و بیشتر به طور گسترده ای یکپارچه در سراسر وب, کاربران اپل به احتمال زیاد پیدا کنید که فرکانس نیاز به یاد داشته باشید یک رمز عبور و یا نام کاربری به مراتب کاهش می یابد. این است که یک توسعه برای iOS, البته, اما همچنین برای FIDO کنسرسیوم پشت Web Authentication API. FIDO یا سریع هویت آنلاین است که تلاش تعاونی از شرکت های مانند پی پال, گوگل, ویزا و دیگران است که فشار برای احراز هویت جایگزین استاندارد است که راحت تر و امن تر از کلمات عبور.

امیدوارم این علامت شروع یک بزرگتر تغییر برای فعال کردن بهتر و قوی تر و سریع تر از روش های تأیید هویت در سراسر سیستم عامل و دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>