روسیه تن تغییرات مربوط SpaceX خدمه اژدها موفقیت

  • روسیه و آژانس فضایی و مقامات آن را به ظاهر رشد ترش بیش از دستاوردهای SpaceX و خدمه فضاپیمای اژدها.
  • نظرات به خارج از روسیه در ابتدا مثبت و تبریک در مورد خدمه اژدها راه اندازی و docking اما همه چیز تغییر کرده در این هفته از.
  • روسیه می گوید, SpaceX در حال جنگ با بوئینگ با روسیه است.

SpaceX خدمه اژدها ثابت کرده است که ارزش آن به ناسا. این فضاپیما میخ آن uncrewed پرواز به ISS و به دنبال آن است که با یک crewed ماموریت فقط یک زن و شوهر از هفته پیش. خدمه اژدها باقی مانده است لنگر انداخت به ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان ما صحبت می کنند اما هنگامی که آن را می گرداند خدمه آن با خیال راحت به زمین آن را کسب آرزو ناسا گواهینامه رسمی از اضافه کردن آن را به ناسا صف و اجازه می دهد که آژانس فضایی برای ارسال یک خدمه به فضا هر زمان که آن را می خواهد.

روسیه در حال مشاهده شده است همه از این آشکار با منافع بزرگ است. روسیه و آژانس فضایی Roscosmos شد ناسا رفتن به ارسال آن فضانوردان به فضا همیشه از برنامه شاتلهای فضایی بود و تعطیل. چند Roscosmos مقامات در پاسخ به موفق خدمه اژدها crewed ماموریت در روز پس و نه همه آن شده است تبریک.

مدت کوتاهی پس از خدمه اژدها با موفقیت راه اندازی شد با فضانوردان روی SpaceX رئیس Elon Musk انداخت بازیگوش واکسن در روسیه در یک کنفرانس مطبوعاتی. مشک شد گفت: به نقل از “ترامپلاین کار” است که اشاره به برخی از underhanded اظهارات Dmitry Rogozin سر از Roscosmos.

Rogozin قبلا اظهار داشت که ایالات متحده ممکن است به عنوان “استفاده از ترامپلاین” به ارسال آن فضانوردان به فضا است. در حال حاضر که ما راه خود را ارسال فضا مسافران آسمان بدون تکیه بر روسیه و مشک را شوخی جلب توجه Rogozin بود که جای تعجب شاد در مورد آن.

“لطفا انتقال من صمیمانه تبریک به @elonmusk (من عاشق او شوخی) و @SpaceX تیم” Rogozin اظهار نظر در توییتر. “به دنبال به جلو به همکاری های بیشتر!” Rogozin نیز برچسب گذاشته شده توسط ناسا دولت جیم Bridenstine از Roscosmos حساب توییتر و همچنین ناسا در صدای جیر جیر.

کلمه رسمی از Roscosmos خود را بسیار کمتر خوش بین است. “ما واقعا نمی فهمم هیستری برانگیخته توسط پرتاب موفقیت آمیز یک خدمه اژدها فضاپیمای” ولادیمیر Ustimenko یک Roscosmos سخنگو در بیانیه ای گفت:. “آنچه باید اتفاق خیلی وقت پیش اتفاق افتاده است.”

به عنوان Ars Technica گزارش Rogozin مثبت سخنان به سرعت ناپدید شد از توییتر همراه با کل حساب توییتر تبدیل آن به یک مقام رسمی Roscosmos حساب به جای. او به دنبال آن است که حرکت می کند با انتشار یک op-ed در فوربس که در آن او به نظر می رسد بیشتر آتشین از نظرات خود را در توییتر پیشنهاد شده است.

“Elon Musk را آورد ما را — او را پایین آورده هموطنان خود از بوئینگ عبور آنها را با آغاز پرواز تست” Rogozin گفت: در این قطعه است. “این جنگ آنها است اما مال ما نیست.” او همچنین با انتقاد از هزینه های مرتبط با راه اندازی کرد که روسیه در حال انجام است همه چیز در یک مقدار پایین تر بودجه با تاکید بر ارزش روسی سایوز موشک پلت فرم.

او در واقع به اشتباه در مورد این چیزها. SpaceX کاملا خجالت بوئینگ با ضرب و شتم آنها را به پانچ و ارائه خدمه اژدها به ناسا و جلوتر از بوئینگ خود Starliner. او نیز ممکن است درست در مورد هزینه حداقل در حال حاضر. مقدار پول صرف شده در این راه است که در واقع بالا اما پس از ناسا در حال حاضر تایید استفاده از قبلا پرواز موشک خود را برای ماموریت های آینده همه چیز می تواند به سرعت در حال تغییر به نفع قیمت.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im