روسیه جدید و فوق العاده سلاح ممکن است نشت اشعه

  • سطح تابش بیش شمال اروپا در حال افزایش است و هیچ کس نمی داند منبع.
  • جهت ذرات رادیو اکتیو نشان می دهد روسیه ممکن است درگیر شود اما این کشور را رد کرده است هر چیزی خارج از عادی.
  • هسته ای ناظران کشف کرده اند که کشتی های درگیر با سلاح های تست شده در منطقه که در آن از مواد رادیو اکتیو ممکن است نشات گرفته است.

چند روز پیش ما گزارش ادعا می کند توسط دانشمندان که سطح تابش در شمال اروپا در حال افزایش است و این ذرات باعث سنبله ظاهر شناور بیش از روسیه است. روسیه از طریق دولت خود را متعلق به آژانس خبری را تکذیب کرد و گفت که آن مسئول بود اما جایی که دود به وجود آتش و ناظران هسته ای شروع کرده اند به نقطه اتصال بین افزایش سطح تابش و ممکن است آزمایش های هسته ای جدید مجهز به سلاح های روسیه در حال حاضر نشان داد به در حال توسعه است.

به عنوان فوربس گزارش دو ممکن است مجرمان جدید موشکی کروز شناخته شده به عنوان Burevestnik و یک اژدر هواپیماهای بدون سرنشین به نام خدای دریا. هر دو سلاح های هسته ای طراحی شده و می توانید حمل محموله هسته ای پس از هر آزمون و یا موضوع را با سلاح خود می تواند منبع رادیواکتیو ذرات فراگیر در از روسیه است.

دو سلاح های جدید استفاده از انرژی هسته ای برای نیروی محرکه ساخت آنها فوق العاده قدرتمند و اجازه می دهد آنها را به سفر به طور نامحدود. این Burevestnik موشک به طور خاص گفته شده است که عملا نامحدود محدوده اجازه می دهد آن را به اعتصاب در هر نقطه بر روی زمین. اما Poseidon هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر به دنبال مانند بیشتر احتمال دارد نامزد بودن مسئول مواد رادیو اکتیو رانش.

هسته ای ناظران گزارش دادند که یک کشتی تصور می شود درگیر در Poseidon تست انجام نوعی از ورزش کردن در دریا بین ماه های ژوئن 18th ژوئن 23rd. اگر کشتی انجام شد بازیابی از سلاح پس از تست و راه اندازی است که می تواند به راحتی منبع تابش رانش.

به یاد داشته باشید, روسیه به طور کامل رد هر گونه دخالت در پرتو مسئله اما این کشور نبوده است به خصوص خجالتی در مورد آن جدید “سلاح های فوق العاده.” آن دو چیز به نظر نمی رسد برای مطابقت کردن خوب است اما اگر یکی از سلاح های جدید سیستم تا به حال تابش نشت و یا برخی از انواع دیگر شکست ما نیست دقیقا انتظار می رود روسیه به آینده به خصوص با توجه به آن ناقص سابقه بودن آینده با چنین اطلاعاتی.

متاسفانه این یکی از آن اسرار که هرگز حل شود. روسیه نیست و به احتمال زیاد به جلو آمده و اعتراف به شکست جدید و فوق العاده قدرتمند سلاح یا حتی نشان می دهد که یک آزمون نرمال ممکن است منجر به مواد رادیو اکتیو شناور بیش از دیگر کشورها است. آن را فقط مناسب نیست روسیه معمولی راه انجام کارها و در حالی که این کشور نیست درگیر در هر جنگ در مقیاس بزرگ هیچ چیز در حال رفتن به آنها را متوقف کند از تست این سلاح ها. در حال حاضر ما باید به صبر کنید و ببینید اگر آسمان بالای اروپا روشن کردن یک بیت و یا اگر مواد رادیو اکتیو در ادامه به نسل اینده از شرق است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de