روسیه نمی مشتاق آرتمیس طرف با چین برای ماه اکتشاف

  • روسیه و آژانس فضایی علنا اظهار داشت که هیچ علاقه ای به شرکت در ناسا آرتمیس ماموریت که در نهایت بازگشت انسان به سطح ماه است.
  • Roscosmos است به جای جانبداری با چین همکاری برای آینده اکتشافات فضایی تلاش.
  • ناسا قصد دارد برای بازگشت انسان به ماه تا سال 2024 هستند در معرض خطر جدی.

ناسا قصد بازگشت به ماه تا سال 2024 شده است یک شوت پس از لحظه ای آن را برای اولین بار اعلام شد. آژانس فضایی نیازهای زیادی از پول نقد را به آن اتفاق می افتد و در حال حاضر آن را ندارد بودجه به آن را پوشش میدهد. پیشبینی ناسا در حال انجام بهترین خود را به تجمع حمایت از متحدان بین المللی آن برای به اشتراک گذاشتن در هر دو هزینه و اکتشافات جدید که یک crewed ماموریت به ماه می تواند به ارمغان بیاورد.

پس از روسیه شده است بخش عظیمی از ناسا کار برای چندین دهه آن را به نظر می رسید با توجه به این که این کشور مایل به درگیر در Artemis ماموریت به عنوان به خوبی. در حال حاضر به عنوان Ars Technica گزارش آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه روسیه هیچ ربطی به ناسا قصد دارد برای یک سال 2024 ماه ماموریت است و به جای گرفتن راحت با چین در فضا ،

دیمیتری Rogozin های روسیه آژانس فضایی Roscosmos, امان چند کلمه که پرداختن ناسا آرتمیس ماموریت. قرار داده به سادگی به او فکر نمی کند که ناسا بازگشت به ماه است که واقعا در مورد علم در همه.

“این بیشتر از یک پروژه سیاسی برای ما در حال حاضر” Rogozin گفت: در مصاحبه با یک روزنامه روسی. “با قمری پروژه ما شاهد ما ما همکاران حرکت به دور از اصول همکاری و حمایت متقابل است که باید توسعه یافته با همکاری در ISS است. آنها برنامه های خود را نه به عنوان بین المللی اما به عنوان شبیه به ناتو است.”

کسانی که برخی از کلمات خشن اما آنها در واقع نقطه. ناسا دستور داده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بازگشت به ماه تا سال 2024 حتی اگر زمانی به دور از امکان پذیر است. به اعتبار آن ناسا بوده است در تکاپوی به قطعه با هم یک crewed ماموریت به سطح ماه است که ممکن است شانس راه اندازی شده توسط 2024 اما این وضعیت است که به دور از ایده آل است.

زمانی که دستور تحویل داده شد به ناسا این نگاه بسیاری مانند تهمت فقط می خواستم برای قرار دادن قلم در خود کلاه مورد crewed بازگشت به ماه. در ماه های پس از ناسا در تلاش است به تجمع حمایت از قانونگذاران اما بودجه آن هنوز هم ندارد در هر نقطه در نزدیکی مقدار عضلات آن را برای یک سال 2024 ماه ماموریت برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.

در همین حال در حالی که چین در تلاش برای کاوش سطح ماه فزاینده روسیه به وضوح انتخاب یک سمت و آن را با ایالات متحده است. Rogozin حتی تا آنجا پیش رفت به تماس چین “قطعا ما شریک” برای علم فضا در کوتاه مدت و اشاره کرد که “روابط بین روسیه و چین بسیار خوب است.”

ناسا هنوز هم حمایت از دوستان خود در اروپا و ژاپن برای آن آرتمیس تلاش, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی. ما باید برای دیدن چه چیزهایی تکامل رفتن به جلو, اما در حال حاضر موفقیت آرتمیس ماموریت به نظر می رسد در برزخ است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر